0
0

سلام سوالم این هست ما زمانی که دعا یا قرآن میخونیم که فلان مشکل حل بشه ارتعاش منفی میدیم ؟ یا به نحوه بیان و کلمات بستگی داره؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

با سلام خدمت همراهان عزیز

زبان جهان هستی توجه است یعنی توجه ما روی هر چیزی باشد از اساس آن چیز بیشتر جذب میکنیم مکانیزم جهان به این شکل است که به احساس ما که از طریق کانون توجه ما تولید میشود واکنش نشان میدهد اگر هنگامی که ما درخواست یا دعایی را از خداوند مهربان با حس بد و توجه به خود مشکل و با ناله و زاری بخواهیم چون طبق قانون جذب توجه ما روی مشکل است که به ما حس بدی میدهد در نتیجه طبق قانون بیشتر از اساس آن مشکل به سمت خود جذب میکنیم و مسئله یا مشکل ما حل نخواهد شد و دعای ما اجابت نمیشود .

هنگام دعا و درخواست کردن به جای اینکه توجه ما روی مشکل باشد و و از عبارات و جملات منفی مثل خدایا این “بیماری مرا شفا بده “باید توجه ما روی جذب سلامتی باشه و به این شکل درخواست یا دعای خود را بیان کنیم که “خدایا سلامتی و شفا را بر تمام جسم من جاری بفرما ”

در نتیجه هنگام درخواست و دعا کردن باید توجه بر خواسته ای باشد که از آن تضاد بیرون آمده است نه خود تضاد و همچنین با جملات و عبارات مثبت درخواست و دعای خود را بیان کنیم تا حس خوب به جهان بدهیم .

شاد باشید

پریسا راستگو

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت