قانون جذب اشخاص _هم فرکانس شدن با شخص مورد علاقه

از سالهای بسیار قبل در میان انسانها و علی الخصوص طرفداران قانون جذب یک موضوع جذاب این بوده که چگونه افراد می توانند شخص و یا ویژگی های شخصیتی که دوست دارند را به سمت خود جذب کنند؟ آیا واقعاً می‌شود با تنظیم هم‌فرکانسی با اشخاص ، آنان را به سمت خود جذب کرد؟آیا به خودتان اعتماد به نفس دارید که بتوانید شخصی را که با او در تعامل هستید به سمت خود جذب کنید؟

احساس عشق دارای یک جذابیت عجیب و غریب است. هنگامی که دل به کسی می‌بندید، تمام توجه و تفکر شما به این سوال معطوف می‌شود که آیا او نیز به شما همین احساسات را دارد یا نه؟ بنابراین، جذب شخص مورد علاقه همیشه از اهمیت خاصی در حوزه قانون جذب برخوردار بوده است.

باید به یاد داشت که اگر با اعتماد به نفس و اراده قوی از ته دل چیزی را بخواهید تمام انرژی‌های کائنات و حکت و خواست خداوندی به شما کمک خواهند کرد تا آرزویتان به واقعیت تبدیل شود. این اصول دقیقاً راز موفقیت بسیاری از انسان‌های بزرگ از جمله راندا برن، کوین ترودو و دیگر متخصصان در این زمینه است. پس اگر عزت نفس و تصمیم به پیگیری آرزوهایتان دارید، باید تردید و خجالت را کنار گذاشته و قدم در وادی عمل بگذارید.

منظور از هم‌فرکانس شدن، یکی شدن فرکانس‌های ارسالی از دو شخص به جهان هستی و کائنات است. وقتی دو نفر به یکدیگر حس خوب دارند، فرکانس آن‌ها همسو با یکدیگر می‌شود و در این شرایط، کائنات همه چیز را برای فراهم آوردن شرایط مناسب برای رابطه آن دو شخص انجام می‌دهد. و این تعریفی از قانون جذب فرد مورد علاقه است.

قانون جذب عشق چیست؟

قانون جذب عشق | پریسا راستگو

همانطور که پیشتر اشاره کردیم، قانون جذب در  زمینه‌های مختلفی می‌تواند در افراد منجر به نتایج مثبتی شود. امروزه، یکی از کاربردهای بسیار رایج این قانون، به دست آوردن عشق واقعی و نشات گرفته از اراده خداوندی و ایجاد یک رابطه عاطفی موفق است. در قانون جذب عشق،  افراد به نحوی عمل می‌کنند که در نهایت عشقی را که خدای مهربان برایشان مناسب تر میداند و مطابق با رویاها و آرزوهای آنهاست را به سوی خود جلب کنند. رفتارها و اقدامات افرادی که از قانون جذب عشق استفاده می‌کنند، با رفتارها و اقدامات یک فرد معمولی تفاوت‌هایی دارد. این افراد باید توانایی درک عمیقی از عشق و اراده ی خداوند در تصمیماتشان داشته و انرژی مثبتی را به جهان ارسال کنند.

تعریفی که قبلا برای قانون جذب ارائه داده شد، نیز برای قانون جذب عشق معتبر است، با این تفاوت که هدف نهایی در اینجا رسیدن به یک عشق پاک و در گرو تلاش برای رسیدن و در راستای اراده ی خداوندی است. در واقعیت، در قانون جذب عشق، بسیاری از تکنیک‌ها و راهکارها که در قانون جذب کلی مورد استفاده قرار می‌گیرند، همچنان کارآمد هستند. به همین دلیل، این دو مفهوم گاهی اوقات با یکدیگر اشتباهاً تداخل دارند و به جای یکدیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تاثیر اعتماد به نفس در جذب اشخاص

در ابتدا، توصیه می‌کنیم که به تقویت اعتماد به نفس و احساس دوست‌داشتنی بودن خود بپردازید. بدون شک، فردی که از اعتماد به نفس کافی برخوردار نیست، هرگز قدرت جلب یک فرد دیگر را نخواهد داشت. این موضوع برای افرادی که واقعاً جایگاه موردنیاز برای جذب اشخاص را دارند و همچنین برای افرادی که از این جایگاه و شخصیت کم‌فهمی بهره‌برداری نمی‌کنند، صدق دارد. بنابراین، اگر اعتماد به نفس کافی را ندارید، بدون شک هیچ یک از تلاش‌هایتان به نتیجه نخواهد انجامید. برای افزایش اعتماد به نفس و بهبود آن، می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید.

5 ترفند ساده برای افزایش اعتماد به نفس در  قانون جذب اشخاص

 1. استفاده از منابع رایگان برای افزایش عزت نفس
 2. مشورت با یک روانشناس
 3. نوشتن افکار و رفتارهای مثبت خود را در یک دفترچه خاص
 4. بیان جملات تاکیدی و مثبت به خودتان
 5. شرکت در دوره تغییر توجه و کیمیاگری

قانون جذب اشخاص | پریسا راستگو

برای رسیدن به روابط مورد انتظار خود و استفاده از قانون جذب اشخاص ، همیشه باید با اعتماد به نفس کامل و احساس برخورداری از لیاقت به اهدافتان نگاه کنید. در واقع، شما باید به نحوی در مورد خواسته‌ها و اهدافتان صحبت کنید که دیگران فکر کنند این هدف حق شماست و شما کاملاً مستحق رسیدن به آن جایگاه هستید. این حالت وقتی رخ می‌دهد که تمام توجه شما به طور کامل به هدفتان متمرکز شود.

بنابراین، برای استفاده از قانون جذب اشخاص، باید با استفاده از آرامش درونی خود باعث رسیدن به خواسته‌هایتان شوید و قدم به قدم در مسیر رابطه با شخص موردنظر اقدام کنید. وقتی فرد مورد علاقه احساس عزت نفس و اعتماد به نفس را در شما مشاهده می‌کند، آن وقت شما یک قدم به سمت او نزدیک‌تر شده‌اید یا بهتر است بگوییم او نیز یک قدم به سمت شما نزدیک‌تر شده است. چرا که اگر فردی از شما احساس عزت نفس بگیرد، دوست دارد با شما باشد.

این موضوع در تمام انسان‌ها وجود دارد و کاملاً مسئله اثبات شده‌ای است. افرادی که اعتماد به نفس زیادی دارند، کسانی هستند که دیگران می‌خواهند وقت خود را با آن‌ها بگذرانند و به آن‌ها گوش دهند. بدون شک، اگر در مسیر جذب شخص مورد علاقه به اصول و قوانین ذکر شده پایبند بمانید و با اعتماد به نفس کامل قدم بردارید، می‌توانید به خواسته‌هایتان برسید و جهان هستی را به نفع خود تغییر دهید. در قسمت‌های بالاتر، در مورد هم‌فرکانسی صحبت کردیم. داشتن اعتماد به نفس یکی از عواملی است که به هم‌فرکانسی کمک زیادی می‌کند.

مراحل و تمرینات قانون جذب عشق

 در قانون جذب عشق، افراد به نحوی عمل می‌کنند که در نهایت عشق را به سوی خود جذب کنند. رفتارها و اقدامات افرادی که از قانون جذب عشق استفاده می‌کنند، با رفتارها و اقدامات یک فرد معمولی تفاوت‌هایی دارد. این افراد باید توانایی درک عمیقی از عشق داشته و انرژی مثبتی را به جهان ارسال کنند.

راهکارهای عالی برای جذب همسر

اگر شماهم برای به دست آوردن دل همسر و یا جذب آنها در زندگیتان دچار سردرگمی شده اید توصیه میکنم حتما فایل صوتی زیر را گوش دهید و از راهکارهای آن بهره حداکثری را ببرید.

مراحل قانون جذب اشخاص

 • تمرکز کنید: بجای تمرکز بر آنچه در زندگی نمی‌خواهید، به آنچه می‌خواهید متمرکز شوید.
 • ایجاد یک ذهنیت مثبت
 • بیان مثبت: خواسته‌های خود را با جملات تاکیدی مثبت بیان کنید.
 • تبدیل رویاها: رویاهایتان را به حقیقت تبدیل کنید.
 • ارزش‌گذاری: از آنچه دارید سپاسگذاری کنید.
 • مراقبه: حداقل 5 دقیقه در روز مراقبه کنید تا سطح استرس کاهش یابد.
 • حل مشکلات: نگرانی‌های خود را با فکر کردن به چگونگی اصلاح مشکلات جایگزین کنید.
 • یادگیری مثبت ماندن: به خودتان فرصت دهید تا یاد بگیرید که چگونه مثبت بمانید، زیرا این کار واقعا کار سختی است.
 • چشم‌انداز: یک چشم‌انداز تصویری از زندگی مورد نظرتان داشته باشید.
 • اقدام: هر روز کار کوچکی را برای رسیدن به هدف‌هایتان انجام دهید.
 • پاسخگویی: برای کارهایی که در راه رسیدن به اهدافتان انجام می‌دهید پاسخگو باشید.
 • درخواست کمک: چیزهایی را که به آن‌ها نیاز دارید از دیگران بخواهید.
 • انگیزه‌دهی: از صحبت‌ها و عبارات مثبت برای ایجاد انگیزه استفاده کنید.
 • عدم مقصر بودن: به جای اتهام به خودتان در مورد تصادفات، بیماری‌ها یا حوادث خارج از کنترلتان، به جای تغییر پاسخ خود به مسائل متمرکز شوید.
 • امیدواری: وقتی آماده بودید به این فکر کنید که بالاخره پایان شب سیاه روزی خواهد داشت.
 • اعتماد به نفس: برای تقویت اعتماد به نفس‌تان پس از مواجهه با مشکلات، کنترل خودتان را حفظ کنید.

در ادامه توصیه میکنم که از باقی آموزش های تخصصی و رایگان ما در حوضه موفقیت فردی در سایت پریسا راستگو استفاده کنید.