عمل کنید تا باور بسازید تا موفق شوید

عمل کنید تا باور بسازید تا موفق شوید

به نام خدای بخشنده‌ی مهربان، با سلام به شما دوستان عزیز امیدوارم که حال دلتون عالی و روز و روزگار به کامتون شیرین باشه.

پریسا راستگو هستم و خیلی خوشحالم که امروز هم با یک آگاهی بسیار عالی در خدمت شما عزیزان هستم.

باورهای شما دلیل موفقیت های شما | پریسا راستگو
باورهای شما دلیل موفقیت های شما | پریسا راستگو

آگاهی که می­خوام در این بخش به شما دوستان عزیز تقدیم بکنم با عشق این هست که اگر دقت کرده باشید تمام اساتید قانون جذب، کتاب‌ها و هرگونه آگاهی که در این مورد به شما عزیزان می­رسه به هر طریقی یعنی ممکنه از کانال تلگرامی باشه، ممکنه در دوره‌ای شرکت کرده باشید.

ممکنه کتابی به دستتون رسیده باشه و به هر طریقی که آگاهی‌ها در مورد قانون جذب و استفاده از قانون جذب و چگونگی استفاده از این قانون به شما عزیزان رسیده، تماما صحبت‌های همه‌ی اساتید، کتب و آگاهی‌هایی که هست حول محور این موضوع می‌چرخه که برای اینکه یک نتیجه‌ی متفاوتی از نتایج گذشته کسب کنیم.

برای اینکه به خواسته‌هامون برسیم، برای اینکه موفقیت‌هایی رو کسب بکنیم و برای اینکه یک زندگی داشته باشیم که کاملا متفاوت باشه با زندگی گذشته و یک زندگی پیروزمندانه و سعادتمندانه رو خلق بکنیم برای خودمون، برای اینکه ثروتمند بشیم، به آزادی و آسایش مالی برسیم، سلامتی کامل رو کسب بکنیم، روابطمون با عزیزانمون اطرافیانمون عالی بشه، رابطمون با خداوند عالی بشه، رابطه‌ی عشقیمون رو جذب بکنیم و یا اگر در اون رابطه هستیم عالی بشه، موفقیت‌های کاری کسب بکنیم.

عزت نفس و اعتماد به نفسمون بره بالا و هر هدفی که خواهانش هستیم بهش برسیم و اصلا موفقیت‌های غیرقابل تصوری رو که الان برای ما غیرقابل تصور هست بتونیم کسب بکنیم، مستلزم این موضوع هست که باید ما از لحاظ شخصیتی به صورت ریشه‌ای تغییر بکنیم تا بتونیم اون تغییرات رو اون موفقیت­ها رو در زندگیمون به صورت ظاهری و به عینه تماشا بکنیم و بهشون برسیم.

برای اینکه بتونیم یک زندگی بسیار عالی رو بسازیم و یک احساس رضایتی داشته باشیم از خودمون بابت دستاوردها و موفقیت­هایی که کسب کردیم، باید که بتونیم یک ورژن و نسخه‌ی بسیار جدید و کاملا متفاوت از گذشته‌مون به جهان هستی ارائه بدیم و اون رو بازی کنیم در زندگیمون.

 

 

باور کنید تا موفق شوید | پریسا راستگو
باور کنید تا موفق شوید | پریسا راستگو

 

تمام صحبت‌ها و نکات آگاهی‌هایی که به ما رسیده حول محور این تغییر شخصیتی از لحاظ ریشه­ای و فونداسیون که از فونداسیون باید ما تغییر بکنیم و به صورت اساسی تغییر بکنیم صحبت می‌کنن این آگاهی‌ها. ممکنه دوستان عزیز یک استادی رو برای خودشون الگو قرار داده باشن و یا یک نویسنده‌ای رو برای خودشون در این زمینه الگو قرار داده باشن، یا یک سخنرانی رو برای خودشون الگو قرار داشته باشن و یا یک فردی از اطرافیان که مسلط است به این قانون و اجرا می­کنه عملی می‌کنه و اون رو الگو قرار بدن.

موضوع صحبت من این است که همان‌طور که در آگاهی‌ها ما به این نتیجه رسیدیم که باید به صورت اساسی و ریشه‌ای از بنیان ما تغییر بکنیم به صورت ریشه‌ای تا نتایج دیگری رو تجربه کنیم در زندگیمون، شما خودتون رو شبیه یک ساختمون فرض بکنید که تک به تک آجرهای این ساختمون باورهای شما هستند و در واقع باور از خودتون، باور ازخدا، باور از مردم، باور از کشورتون، باور از پدر و مادرتون.

موفق بودن سهم شماست

باور از ثروت‌های موجود در جهان، باور از نوع روابطی که هست و تک به ‌تک این آجرها نشان دهنده‌ی یک باوری است در یک زمینه‌ای در شما عزیزان و برای اینکه شما عزیزان این ساختمان را بکوبید و ازاول بسازید و برای اینکه یک ساختمان بسیار عالی، زیبا، خوش‌نما و جذاب و بسیار مدرن و با امکانات عالی و بسیار متفاوت از ساختمان قدیمی درست بکنید.

باید که تک به تک این آجرها را بکوبید و از نو بسازید. باید که از اول فونداسیون و پی رو درست بریزید و بعد آجرها رو یک به یک آجرهای محکم، تازه، زیبا و قوی رو بچینید و برید بالا تا یک ساختمان عالی که مد نظر شما هست حاصل بشه. پس برای اینکه شما عزیزان تغییر بکنید باید به صورت بنیادین و ریشه‌ای اون باورهای غلط رو بکوبید و از اول بسازید، از نو بسازید و یک به یک روی باورهایی که خود محدود کننده است و محدود می‌کنه اون‌ها رو بسازید و درست به باور عالی و سازنده تبدیل بکنید.

عرض کردم که ممکنه دوستان عزیز یک استادی رو، یک کتابی رو، یک نویسنده­ای رو، یک سخنرانی رو، یک عزیزی رو برای خودشون الگو قرار داده باشند و شروع بکنن هر کاری که اون می‌کنه رو انجام بدن به صورت تقلید و طوطی‌وار و هر حرکتی، هر رفتاری که می‌کنه، فکر می‌کنه که اگر این تقلید رو انجام بدن در واقع باورهاشون مثل اون فرد تغییر می‌کنه و میشن مثل اون فرد و موفق.

در صورتی که دوستان عزیز لازمه‌ی تغییر اساسی و ساختن یک ساختمان شخصیتی بسیار مجلل وعالی با باورهای سازنده و بسیار عالی، لازمش این هست اون آگاهی‌هایی که به دست شما رسیده به هر طریقی، آگاهی‌ها و حقیقت‌هایی که به دست شما رسیده رو باید خود شما به صورت اجرا و عمل در بیارید. یعنی اجرایی و عملیش بکنید در زندگیتون، به کار ببندید تا به فهم و درکش برسید و به بیان زیباتر میخوام این رو بگم که اون آگاهی‌هایی که به دست شما رسیده از طریق استادی، کتابی، کانال تلگرامی، یک چیزی یک دوره‌ای به دست شما رسیده در این مورد، در مورد بهتر زندگی کردن و زندگی عالی رو ساختن.

اون آگاهی‌ها باید بره به پوست و گوشت و استخوان شما یعنی باید بره به درون شما، به تار و پود شما و این میسر می‌شود با اجرا و عمل کردن به اون آگاهی‌ها. هیچ راه دیگری نیست. تکرار می‌کنم هیچ راه دیگری نیست برای تغییر باورهای شما به غیر از اینکه آگاهی­هایی که در مورد تغییر شخصیت شما، تغییر زندگیتون به شما می­رسه، اون­ها رو به اجرا و عمل دربیارید. خود شخص شما اجرا و عملیش بکنید تا به درک و فهم موضوع برسید و زمانی که به صورت مستمر ممارست کردید در تمرین و تکرار کردن و اقدام و عمل کردن، شروع به اقدام و عمل کردن کردید.

این خودش فهم و درک برای شما میاره و فهم و درک این آگاهی‌ها که با اجرا و عملی کردن این موضوع میسر می‌شود، برای شما باور می­شود، برای شما باور می‌سازد. یعنی این که تا زمانی که یک تمرین، یک جمله، یک ایده، یک آگاهی، یک خط مطلبی که خوندید، یک صحبتی که از استادی شنیدید رو به اجرا و عمل در نیاریدش اون میشه باد هوا، حرف مفت و هیچ ارزشی نداره.

اما زمانی که اون حرف رو به اجرا و عمل در میارید و ممارست می‌کنید، نتایجی که پدیدار میشه در زندگی شما، این نتایج که به صورت عملی حاصل شده برای شما باور سازی می­کنه و عرض کردم تمام آگاهی‌ها موضوعش حول محور تغییر است و برای تغییر خودتون باید که باورهاتون تغییر بکنه و برای تغییر باورهاتون باید نوع عملکرد شما تغییر بکنه و برای اینکه باورهای جدیدی رو بسازید، باورهای خوب در خودتون بسازید باید که عملکردتون تازه بشه، باید عملکرد داشته باشید، اکشن داشته باشید، اقدام بکنید، عمل بکنید به این آگاهی‌ها تا به باور تبدیل بشه که اون وقت هست که این باور میشه مال خود شما و باور شما. به باورش می‌رسید. چرا؟

چون تکرار و تمرین کردید، عمل کردید و دیدید نتیجش رو. نه اینکه همین‌طور به صورت طوطی‌وار از استادی، از کتاب، از یه کسی تقلید بکنیم که ما هم به هوای اینکه مثل اون خواهیم شد. درسته در قانون جذب، در علم موفقیت میگن که از افراد موفق الگو برداری بکنید.

 

 

عمل کنید تا باور بسازید | پریسا راستگو
عمل کنید تا باور بسازید | پریسا راستگو

عمل کنید تا باور بسازید را به مورد اجرا بگزارید

چرا من این نکته رو بهش اشاره می‌کنم و تاکید می‌کنم به این موضوع؟ به خاطر این هست که ممکنه خود اون استاد، ممکنه اون کتاب، ممکنه اون فرد، اون عزیز، اون سخنران، گاها در رفتارش اشتباهی داشته باشه که بشکنه نظام باورهای شما رو، بشکنه اعتماد شما به این قانون رو، ایمان شما رو کم بکنه و خب بگید مثلا فلانی خودش این حرف رو میزنه چرا به این موضوع عمل نمی­کنه؟ چرا این اتفاق براش افتاد؟ اون زمان هست که ایمان شما ضعیف میشه و شک و تردید میاد و اصلا هر چیزی رو که شما بافتین همش پنبه میشه.

برای همین موضوع هست که عرض می‌کنم اون حقیقتی که به شما احساس خوب میده و آگاهی نابی است که به شما رسیده از زبان هر کس اولا به حرف اساتید بسیار عالی، کتاب‌های بسیار عالی، افراد موفق گوش بدید ثانیا خود اون حرف، اون آگاهی رو در زندگیتون به اجرا دربیاید. صرف نظر از اینکه اون فرد، اون استاد، اون کسی که خودش این حرف رو داره میزنه، آیا در این زمینه خودش می‌تونه بسیار عالی عمل بکنه یا نه.

افراد موفق و پیروز در اساتیدی که می‌خواهید ازشون الگوبرداری بکنید از باورهای خوبشون الگو برداری بکنید ولی انتظار این رو نداشته باشید که همون استاد کاملا پرفکت باشه. انسان جایز الخطاست. انسان ممکنه اشتباه بکنه، ممکنه گاها آگاهی­هایی که خودش میگه رو بهش کمتر عمل بکنه و این رو از این جهت عرض می‌کنم که ایمان شما ضعیف نشه زمانی که همچین حرکاتی رو از کسی، از اون فردی که الگو قراردادید می‌بینید، ایمان شما نسبت به حقیقت کم نشه، نسبت به قانون کم نشه و باورهاتون ضعیف نشه.

برای همین عرض می‌کنم که اولا افراد موفق رو حتما برای خودتون الگو قرار بدید. از اساتید خوب درس رو یاد بگیرید، کتاب‌های خوب درس رو یاد بگیرید، افراد موفق رو حتما الگو قرار بدید، اما زمانی که الگو قرار دادید و دیدید که اون کاری که انجام میده خوب هست و نتیجه داده براش، شما خودتون هم شروع به اجرا و عملی کردن اون کار و اون نتیجه کنید و برای خودتون باور بسازید، باور شخصی خودتون رو بسازید و دیگه هیچ گونه انتظاری نداشته باشید که حالا اون فرد در این مورد آیا تا آخر عمرش درست عمل میکنه، نمیکنه؟ همین که برای شما این آگاهی‌ها نتیجه میده و نتایجش رو به صورت ملموس در زندگیتون لمس می­کنید و می‌بینید برای شما کافی هست و تا آخرین نفس همین راه رو ادامه بدید.

برای همین عرض می‌کنم که از افراد موفق اون باورهایی که موفق هست اون­هارو به موفقیت رسونده، اون‌ها رو الگو قرار بدید. نه این که از افراد موفق برای خودتون یک بت، یک خدایی بسازید که اصلا هیچگونه خطایی نمی‌کنند، هیچگونه امکان خطا ندارند. این گونه در ذهن خودتون اون­ها رو به تصویر نکشید.

عمل در قانون جذب برای افراد موفق

برای خودتون در ذهنتون از اون‌ها یک بت نسازید. من نمیگم نمی‌خوام که مجوز خطا بدم ولی میگم به همدیگه فرصت خطا کردن رو بدیم و امکان داره که همه‌ی ما در زندگیمون که امکان داره نه، قطعا همه‌ی ما در زندگیمون یک سری اشتباهاتی رو انجام دادیم اون هم عرض کردم به دلیل باورها و افکار غلطی بوده که اون نتایج رو به بار آورده و یا اینکه ممکنه کسی آگاهی رو داشته باشه ولی به اون آگاهی عمل نکرده باشه.

به صورت تئوری بدونه اون صحبت‌ها و آگاهی‌ها رو ولی عمل نکرده باشه. پس دوستان عزیزم برای اینکه تغییر بکنه زندگی شما باید نظام باورهای شما تغییر بکنه. باید از نو بکوبید و بسازید شخصیتتون رو. یک شخصیت جدید، یک ورژن جدید، یک نسخه‌ی جدیدی از خودتون رو ارائه بدید که کاملا متفاوت باشه با نسخه‌ی قدیم و گذشته‌ی شما، اگر که خواهان زندگی بهتر، جدیدتر، عالی‌تر در همه‌ی ابعاد هستید. اگر که خواهان موفقیت­های بیشتر، ثروت‌های بیشتر، آرامش بیشتر، سلامتی بیشتر، روابط بی‌نظیر هستید باید نظام باورهای شما به صورت بنیادین و اساسی و ریشه‌ای تغییر بکنه و این تغییر باورها میسر می‌شود:

1)  با کسب آگاهی از افراد عالی، از افرادی که خودشون در واقع اجرا کردند و موفق شدند.

2) با اجرا و عملی کردن اون آگاهی‌ها به صورت شخصی و مستمر در زندگی خودتون تا اون نتایجی که می‌خواهید حاصل بشه و باور سازی بشه با تکرار و تمرین و اقدام و عملی کردن و مشاهده نتایجی که می‌آید به دنبالش برای شما باور ساخته می‌شود.

نکته‌ی بسیار مهمی در این بخش بود. آگاهی‌های بسیار مهمی در این بخش بود. دوستان عزیزم حتما این مقاله رو بارها و بارها بخونید و به درک و فهمش برسید و مهمتر از همه اجرا و عملیش بکنید و مطمئن باشید که زندگیتون به کل تغییر خواهد کرد. دوستان عزیزم خیلی دوست دارم عزیزان دل، هر نتیجه‌ای که از آگاهی‌هایی که من میدم می‌گیرن هرچند کوچک یا بزرگ، در هر جنبه و زمینه‌ای که موفق می‌شید.

و با به کارگیری تمرین‌ها و آگاهی‌هایی که من به شما ارائه میدم در واقع اون موفقیت­هایی که کسب می‌کنید خیلی دوست دارم که با من به اشتراک بگذارید حالا به صورت نوشتاری من در سایت قرار بدم و به اشتراک بگذارم با عزیزان، دیگر عزیزان که انرژیمون بره بالا، ایمانمون قوی‌تر بشه و باورهامون، باورهای عالی و عالی‌تر بشه و مدارمون بره بالا و بالاتر و شایسته‌ی نعمت‌ها، ثروت‌ها و موفقیت‌های بیشتر و بیشتر بشیم.

دوستان عزیز حتما توصیه من این است که در دوره‌ی بی‌نظیری که تحت عنوان تغییر خیلی آسان باورهای پولساز طراحی کردم و آموزش صفر تا صد قوانین جهان هستی، قانون جذب اشخاص، قانونمندی‌های جهان هستی هست که چگونه اجرا بکنیم تا به اون موفقیت‌ها و خواسته‌هامون برسیم و رمز و رازش به شما آگاهی داده میشه، دوست دارم که دوستان عزیز شرکت بکنن. این فرصت رو حتما ازش استفاده بکنید و من سعی کردم واقعا از صمیم قلب آگاهی‌هایی رو که خودم به درکش رسیدم و اجرا کردم و عمل کردم و نتیجه دیدم رو با شما عزیزان به اشتراک بگذارم و اون چیزهایی رو که فهمیدم همش رو در اختیار شما عزیزان قرار بدم.

چرا که موفقیت شما آرزوی قلبی من هست و شما عزیزان کارنامه‌ی من هستید و خیلی دوست دارم که این کارنامه پربار باشه و برای همین خیلی دوست دارم که نتیجه بگیرید و تمام تلاشم رو کردم که دوره به همین شکل ارائه بشه. پس حتما از این دوره استفاده بکنید.

ثبت نام بکنید و طریقه شرکت در دوره‌ی تغییر توجه و کیمیاگری که به صورت هفت ماه هست، ثبت نام در سایت www.parisarastgoo.com هست که از طریق ثبت نام میسر میشه و زمانی که ثبت نام انجام شد به امید خدا منتظر فایل‌ها خواهید بود. فایل‌ها یک به یک در سایت آپلود میشه، قرار داده میشه و شما با پرداخت بها دسترسی­تون به اون فایل‌ها آزاد خواهد شد. برای همه‌ی شما عزیزان آرزوی آگاهی‌های بیشتر دارم، آگاهی‌های ناب و آرزو دارم که یک فرد عملگرا باشیم هممون.

همچنین به شما توصیه میکنم که مقاله تقویت هوش هیجانی را نیز برای اعتلای آگاهی و قدم گذاشتن در مسیر موفقیت مطالعه فرمایید.

در پناه خداوند مهربان موفق و مؤید باشید .خدانگهدارتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *