کائنات چیست؟ 8 راه عملی برای جذب انرژی کائنات

کائنات چیست؟قانون جذب انرژی کائنات چیست؟

هر چیزی که در زمین و آسمان حضور دارد، به نام کائنات شناخته می‌شود. تمام انرژی موجود در جهان، به عنوان جزئی از کائنات شمارش می‌شود. ماه، خورشید، ستارگان، سیارات، کهکشان‌ها، انسان‌ها، گیاهان، حیوانات و همه موجودات دیگر در اطراف شما، همگی به عنوان جزئی از کائنات در نظر گرفته می‌شوند.

کائنات مجموعه‌ای از قوانین طبیعی که بر جهان حاکمیت دارند را شامل می‌شود. این قوانین طبیعی به ترتیب و منظم درجهان کار می‌کنند و با اجرای این قوانین، جهان خود را بدون نقص ادامه می‌دهد. این تنظیمات و قوانین تمام نظم و ساختارهایی که در جهان وجود دارند را شامل می‌شوند.

قانون جذب انرژی کائنات | پریسا راستگو
قانون جذب انرژی کائنات | پریسا راستگو

قانون کائنات در رسیدن به چه چیزهایی کاربرد دارد؟

کائنات بستری فراهم می‌کنند که شما می‌توانید با رعایت قوانین حاکم بر آن، به دستیابی به خواسته‌ها و اهداف خود بپردازید.

اگر قوانینی برای جهان و کائنات وجود نداشته باشند، هیچ کس نمی‌تواند به دستاوردهای خود دست پیدا کند؛ چرا که در این صورت بستری برای رسیدن به این نظم و هماهنگی وجود نخواهد داشت.

از این رو برای دستیابی به اهداف و برنامه‌هایی که در زندگی خود دنبال می‌کنیم، از این قوانین خاص استفاده می کنیم  که معمولاً آنهارا با نام “قانون جذب” یا “قانون کائنات” می شناسیم.

از قانون کائنات می‌توان برای دستیابی به هر نوع هدف و خواسته‌ای بهره برد. ما انسان‌ها به عنوان اشرف مخلوقات، توانایی کنترل تا حدی این قوانین و ارتعاشات را داریم و می‌توانیم از آن به منظور دستیابی به خواسته‌های خود استفاده کنیم. این یک موهبت بزرگ الهی است و اگر متوجه این واقعیت باشیم، انسانی با توانمندی‌های بالا خواهیم بود.

بسیاری از انسان‌ها با رشد و تعالی در این مسیر می توانند از این قانون به منظور دستیابی به اهداف مربوط به روابط انسانی (مانند جذب عشق یا جذب یک شخصیت خاص)، جذب پول و ثروت، زیبایی، موفقیت و سلامتی استفاده کنند، این قانون به عنوان یک ابزار چندگانه می‌تواند در زمینه‌های مختلفی اعم از شخصی و حرفه‌ای مورد استفاده قرار گیرد.

چگونه از رمز و راز کائنات استفاده کنیم؟

برای بهره‌برداری از رمز و راز کائنات، شما باید توانایی کامل یادگیری نحوه استفاده از قدرت ذهن را داشته باشید. باید به طور کامل مهارت کنترل ورودی‌های ذهنی خود را یاد بگیرید. بزرگترین راز کائنات به این برمی‌گردد که با کنترل ورودی‌های ذهنتان، به دستیابی به اهداف و خواسته‌هایتان نزدیکتر خواهید شد.

زمانی که توانایی کنترل کامل ورودی‌های ذهنی خود را بدست آورید، می‌توانید از قدرت‌های کائنات و وجودی عظیم جهان برای دستیابی به هر خواسته و هدفی که در نظر دارید بهره‌برداری کنید.

رمز و راز جذب انرژی کائنات | پریسا راستگو
رمز و راز جذب انرژی کائنات | پریسا راستگو

روش های عملی راز و رمز کائنات برای رسیدن به اهداف

در این بخش، می‌خواهیم شما را با 8 روش عملی برای درک راز و رمز کائنات به منظور دستیابی به اهدافتان آشنا کنیم. با این 8 روش، شما می‌توانید درخواست‌های خود را به کائنات به صورت دقیق و واضح ارسال کرده و نتایج آن را در زندگی خود تجربه کنید.

1-اندیشه‌های مثبت و صحیح داشته باشید تا انرژی کائنات را جذب کنید

رمز و راز دوم کائنات ارتباط مثبت افکار و تفکرات مثبت با میزان موفقیت و دستیابی به خواسته‌هاست. افکار مثبت باعث ارسال ارتعاشات مثبت به سمت کائنات می‌شوند، بنابراین مهم است که همیشه از تفکر مثبت و به چیزهای خوب تمرکز داشته باشید.

مطالعات نشان می‌دهد که افرادی که به موفقیت‌های بزرگ دست پیدا می‌کنند، در گذشته بیشتر به تفکرات مثبت و ایده‌های سازنده پایبند بوده‌اند. به عبارت دیگر، تفکرات مثبت می‌توانند به دستیابی به اهداف بزرگ کمک کنند. از سوی دیگر، افرادی که تجربه‌ی شکست‌های مکرر در زندگی کرده‌اند، ممکن است تفکرات منفی و گرایش به منفی داشته باشند.

نقش تفکرات منفی در تعیین نگرش به کائنات نیز مهم است. همیشه به جای تفکرات منفی، سعی کنید تفکرات مثبت و سازنده داشته باشید. تفکرات منفی باعث ارسال ارتعاشات و انرژی منفی به کائنات می‌شوند و در نتیجه منجر به تجربه‌ی موارد منفی در زندگی می‌شوند. بهترین راه برای تغییر وضعیت تفکری، تمرکز بر چیزهای مثبت و سازنده در زندگی است، چرا که همانگونه که فکر می‌کنید، انتخاب شما را شکل می‌دهد.

2-رضایت از وضعیت کنونی خود

یکی از اصول اساسی برای دستیابی به رویاها و آرزوها، راضی بودن از شرایط حالی خود است. این اصل اولین راز کائنات برای تحقق آرزوها و رویاهاست. باید از شرایط و وضعیت فعلی خود راضی باشید و به آن ارزش دهید. ممکن است در برخی جنبه‌ها از زندگی خود دچار مشکلات مالی، روابطی یا سلامتی شوید، اما هیچ وقت نباید به ناخواسته‌ها و مشکلات خود تمرکز کنید.

تمرکز بر ناخواسته‌ها و مشکلات باعث افزایش آنها می‌شود. اگر به ناخواسته‌ها توجه کنید، انرژی منفی را جذب می‌کنید و ناخواسته‌های بیشتری وارد زندگیتان می‌شوند. کائنات به این فکر نمیکند که به چه چیزی فکر می‌کنید یا چه نوع ارتعاشی را می‌فرستید. اگر انرژی منفی فرستادید، یک ناخواسته و چیز منفی را وارد زندگیتان می‌کنید. اما اگر انرژی مثبت و حس رضایتمندی ارسال کنید، یک خواسته و چیز مثبت را به زندگیتان جذب می‌کنید چون قوانین حاکم بر جهان کاملا بدون قضاوت دقیقا به آن چیزی که توجه می‌کنید چه مثبت و چه منفی همان را بدون ذره ای خطا وارد زندگیتان می‌کند.

بنابراین، تمرکز بر ناخواسته‌ها و مشکلات خود کمکی به شما نمی‌کند و بر اساس قانون جذب کائنات، مشکلات بیشتری وارد زندگیتان می‌شوند. به رضایتمندی و ارزش‌گذاری از شرایط حالی خود توجه کنید؛ این اقدام به ایجاد انرژی مثبت و جذب رضایتمندی بیشتر از کائنات در شما کمک می‌کند.

 

 

 

 

 

3-تمرین مداوم

یکی از مهمترین قوانین کائنات برای دستیابی به آرزوها، تمرین کردن است. در اختیار گرفتن و کنترل کردن ذهن و تغییر توجه نسبه به کائنات به تنهایی کار بسیار سختی است. ساده ترین راه برای کسب این توانایی تمرین کردن روزانه است. با تمرین مکرر، می‌توانید ذهن خود را به کنترل افکار منفی عادت دهید و به طور کامل مسیر خود را به سوی دستیابی به خواسته‌ها و اهدافتان پاشید.

افراد موفقی زیادی با استفاده از اصول قانون جذب به موفقیت‌های عظیم دست یافته‌اند. اگر آنها موفق شده‌اند، مطمئن باشید که شما نیز می‌توانید به هدف‌ها و آرزوهایتان دست یابید. تمرین کردن و پیروی از این اصول می‌تواند به شما کمک کند تا در جهت دستیابی به خواسته‌هایتان پیش بروید.

شما میتوانید با شرکت در دوره تغییر توجه وکیمیاگری که در آکادمی پریسا راستگو برای شما ارائه کرده ایم نگرش و دیدگاه خود را نسبت به کائنات و جهان هستی تغییر دهید و به قله های موفقیت دست پیدا کنید

4-کنترل صحیح گفتار برای جذب انرژی کائنات

یکی از رازهای مهم کائنات، کنترل صحیح کلام و قدرت حرف زدن است. قدرت کلام و ارتباطات بشر باعث شده که انسان نسبت به سایر موجودات برتری داشته باشد. واقعاً کلام می‌تواند شبیه به یک شمشیر دو لبه در زندگی شما باشد؛ می‌تواند زندگی شما را به بهترین شکل ممکن تغییر دهد یا به یک جهنم سوزان تبدیل کند.

قوی‌ترین راز و رمز کائنات برای دستیابی به آنچه می‌خواهید، حرف زدن درباره آن موضوعات است. قدرت کلام را جدی بگیرید. با کنترل کلمات و عباراتی که انتخاب می‌کنید، می‌توانید افکار و ذهن خود را کنترل کنید.

برای بهره‌برداری از این راز جهان هستی، باید از قدرت کلام مثبت استفاده کنید. سعی کنید به جای استفاده از جملات منفی، از جملات مثبت استفاده کنید. البته این کار آسان نیست و ممکن است در ابتدا مشکل باشد. اما با گذشت زمان و تغییر کلمات و عباراتی که استفاده می‌کنید، می‌توانید به آسانی کلام خود را تغییر دهید.

رسیدن به اهداف با جذب انرژی کائنات | راستگو
رسیدن به اهداف با جذب انرژی کائنات | راستگو

5-ثبت اهداف و آرزوهای خود

راز و رمز چهارم جذب انرژی کائنات برای دستیابی به آرزوها و اهداف، نوشتن آنها است. باید هر هدف و خواسته‌ای که دارید را با جزئیات کامل و دقیق بنویسید. باید بدانید که هر چیزی که روی کاغذ بیاورید، به حقیقت تبدیل می‌شود. بنابراین، اهداف و خواسته‌هایتان را با جزئیات دقیق بنویسید. اما نوشتن به تنهایی کافی نیست و باید در هنگام نوشتن، احساساتتان خوب باشند.

هر چقدر با جزئیات دقیق‌تری خواسته‌ها و اهدافتان را مشخص کنید، احساساتتان راحت‌تر و مطمئن‌تر می‌شوند، و بهتر می‌توانید ارتعاش خواسته و هدفتان را به کائنات ارسال کنید. این ارتعاشات مثبت باعث می‌شوند کائنات به خواسته‌ها و اهداف شما پاسخ دهد.

6-شکر گزاری کنید تا معجزه شکرگزاری را ببینید

یکی از مهمترین رمزهای کائنات، شکرگزاری است. باید به خداوند بابت هر چیزی که در زندگی خود دارید، شکرگزار باشید. این شکرگزاری باعث می‌شود که انگیزه‌ی شما به شدت تقویت شود و در راه رسیدن به اهدافتان پیشرفت کنید. شکرگزاری می‌تواند به نعمت‌ها و دارایی‌های فعلی شما مربوط شود یا برای آنچه که در آینده می‌خواهید به خداوند سپاسگزاری کنید.

توصیه می‌شود همیشه و در هر موقعیتی شکرگزاری خدا باشید. باید برای تمام نعمت‌هایی که دارید شکرگزاری کنید و همچنین برای تمام اهداف و خواسته‌هایی که دارید شکرگزار خدا باشید. شکرگزاری کمک می‌کند راه رسیدن به اهدافتان را واضح‌تر نماید. اگر اصول شکرگزاری را رعایت کنید و هر روز برای نعمت‌هایی که دارید شکرگزاری کنید، نتایج بسیار مثبت خواهید دید.

یکی از بهترین راه‌ها برای ارسال ارتعاش خواسته و اهدافتان به کائنات، استفاده از قانون شکرگزاری است. باید برای تمام اهداف و خواسته‌هایتان شکرگزار باشید تا بتوانید به درستی از راز و رمز کائنات استفاده کنید. برای استفاده از این قانون، می‌توانید یک دفتر تهیه کنید و تمام نعمت‌ها و برکاتی که در زندگیتان دارید را در آن بنویسید. هر بار که این لیست را مطالعه می‌کنید، برای آنها شکرگزاری کنید.

در دفتر شکرگزاری‌تان باید هر نعمتی که خداوند به شما داده است را بنویسید. برای نمونه:

  • بابت خانواده‌ی سالمی که دارم، خدایا شکرت.
  • برای تن سالمی که دارم، خدایا شکرت.
  • بابت چشمان بینایی که دارم، خدایا شکرت.
  • برای شغلی که دارم، خدایا شکرت.
  • و غیره.

این تمرین شکرگزاری به شما کمک می‌کند تا ارتعاش‌های مثبت را به کائنات ارسال کنید و برای دستیابی به هدف‌ها و خواسته‌هایتان انرژی مثبت ایجاد کنید.

7-احساس کردن خواسته و هدف‌های خود در قانون جذب

یکی از مهمترین رمزهای کائنات برای دستیابی به خواسته‌ها، احساس کردن هدف و خواسته‌هایتان است. باید هدف خود را در زندگی خود احساس کنید، احساس کردن خواسته‌ها، مرحله‌ی مهمی در قانون جذب انرژی کائنات است. وقتی خواسته‌ها را احساس می‌کنید، باید به آن حس خوبی داشته باشید. بسیاری از افراد وقتی به خواسته‌ها و هدف‌های خود فکر می‌کنند، احساس ناامیدی و شکست در آنها ایجاد می‌شود، که ممکن است موانعی را برای رسیدن به اهدافشان ایجاد کند. بنابراین، احساس خوب و مثبت نسبت به خواسته‌ها و اهداف خود را تقویت کنید.

جذب خواسته ها با قانون جذب | پریسا راستگو

8-لبخند به کائنات

خندیدن به این معنی است که من در حال حاضر از آنچه هستم و آنچه دارم، خوشنودم. این نشان می‌دهد که من در شرایط تعادل روانی خوبی قرار دارم و احساس رضایت دارم. حال خوبی دارم و احساس می‌کنم که همه چیز به دلخواهم پیش می‌رود. من در لحظه حال هستم و از گذشته نارضایتی ندارم و از آینده نگران نیستم.

همه اینها نشان می‌دهد که من از زندگی خود راضی هستم. یک لبخند می‌تواند تمام این تغییرات را به وجود آورد. به خود اجازه ندهید که از معجزات قانون جذب کائنات محروم شوید. خندیدن مانند یک سوئیچ دو طرفه بر روی روان و جسم ما تأثیر می‌گذارد. این به معنای این است که با خندیدن، وضعیت روانی و حتی جسمی ما بلافاصله تغییر می‌کند. همچنین زمانی که پیکر و روان ما در شرایط خوبی قرار دارد، واکنشی به نام خنده در جسم ما رخ می‌دهد.

همچنین به شما توصیه میکنم که مقاله کمال گرایی را نیز برای اعتلای آگاهی و قدم گذاشتن در مسیر موفقیت مطالعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *