چرا پول جذب نمی کنیم؟(روانکاوی ثروت و فقر با قانون جذب پول و ثروت )

تنها ثروتمندانی احساس خوشنودی مینمایند که پول درآوردن را برای رسیدن به اهداف خود می خواهند، نه برای آینده ای که هرگز نمی رسد، نه برای پز دادن بیمارگونه و نه برای صرفا پولدارتر بودن و حفظ ظاهر. جذب پول و ثروت آنگاه ارزش دارد که با مثلا کالا، ملک، طلا یا کمک به دیگران و یا موفقیت  مبادله شود و نه با یک عمرزندگی فرد معاوضه شود. قانون جذب ، که  می‌گوید که هرچیزی که به آن تمرکز کنیم و انرژی مثبت خود را به آن بدهیم، به ما جذب خواهد شد. سهم من و تو از اقیانوس بیکران نعمات خداوند، قناعت به آب باریکه ای ناچیز در زندگی نیست؛ سهم من و تو از دنیا تمام دنیاست.همه چیز برای من و تو خلق شده، چون دلیل اصلی خلقت، من و تو بوده ایم.  
چرا جذب پول و ثروت نمی کنم؟ | پریسا راستگو
چرا جذب پول و ثروت نمی کنم؟ | پریسا راستگو
 

آیا خودت باور داری که می توانی پول و ثروت جذب نمایی؟

در بسیاری از ما از آنجایی که عزت نفس و اعتماد به نفس را در وجودمان کشته اند، برخلاف چیزی که می‌گوییم، در دوره‌ای از کودکی و یا بزرگ‌سالی تصمیم گرفته ایم و باور کرده ایم، پول و ثروت جذب نکنیم. حتی اگر تمام عمرتان در حسرت پولدار شدن بوده اید و سال‌ها هم تلاش کرده اید ولی به ثروت و فراوانی نرسیده اید، مهم نیست! گذشته واقعاً مهم نیست! افکار بد و بدگمانی خود را کنار بگذارید و بپذیرید که، مهم همین حالاست که تصمیم گرفته اید تا بر اساس یک نقشه ی راه درست و حساب شده،  این هدف را انجام دهید. مهم این است که از شرایط اکنون خود راضی نیستید و قصد تغییر آن را دارید. مهم این است که مسیری را طی می کنید که شما را به سرزمین رویاهای شما خواهد برد و در آنجا به آرامش خواهید رسید و به هر هدفی خواهید رسید.  

درباره کلمات تأکیدی مرتبط با “آهنربای پول شدن” چه چیزی می‌دانید؟

اگر باورهای نادرست درباره پول داشته باشیم، این باورها مانع جذب پول میشوند. مثلاً اگر باور داشته باشیم که بدست آوردن پول سخت است یا پول کثیف است، نمی توانیم پول را به خود جذب کنیم. باید باورهای مثبت درباره پول بسازیم و به آنها تمرکز کنیم. ممکن است در مورد این جملات و کلمات جادویی و موثر  در باب“آهنربای پول شدن ” بدانید و یا حتی آن‌ها را تمرین کرده باشید، ولی تا به حال فکر کرده اید چرا این ها در زندگی شما تاثیر نمی گذارند؟ دلیلش این است که شما “عبارات منفی” را خیلی بیشتر از “عبارات مثبت” در مورد پول بکار می‌برید و متأسفانه از این موضوع آگاه نیستید. این بزرگ‌ترین تغییری است که نیاز دارید درک کنید و در خودتان ایجاد بنمایید. یعنی شما باید متوجه باشید که در طول شبانه روز، بیشترین گفتگوی درونی شما درباره پول ، گفتگوی منفی است یا گفتگوی مثبت؟ و در حال حاضر، این سوال حیاتی‌ترین و مهم ترین سؤال شما است! این گران قیمت‌ترین سوال ذهنی شماست، چون پاسخ آن و کیفیت پاسخ به آن، دقیقاً کیفیت وضعیت مالی شما را مشخص می‌کند.
جذب پول و ثروت | آکادمی راستگو
جذب پول و ثروت | آکادمی راستگو
 

چرا با وجود اینکه من فرد مثبت نگری هستم ولی پولی جذب نمیکنم؟

برای جذب پول، باید با انرژی و فرکانس پول هماهنگ شویم. این به معنای این است که باید در حالت انرژی مثبت و باز برای پذیرش و جذب پول باشیم. بیشتر مردم فکر می‌کنند عبارت تأکیدی، عبارت است از هر گفتگویی مثبتی که شما با خود دارید. متأسفانه بیشتر عبارات تأکیدی درونی اکثر افراد همه ی جوامع بشری همیشه منفی است. بله همینطور است، و متاسفانه اگر شما به گفتگوی درونی منفی ادامه بدهید همان گفتگوها به عبارات تاکیدی منفی درونی شما تبدیل می شوند. ممکن است حتی جملات تأکیدی جذب پول را یک یا چند بار در هر روز تمرین نمایید، ولی بقیه روز را با جملات تأکیدی منفی درونی در مورد پول سپری کنید. این اتفاق در بیشتر موارد ناخودآگاه صورت می‌گیرد.  

ضمیر ناخودآگاه خودتان را برای جذب پول و ثروت برنامه ریزی نمایید.

برای جذب پول، باید اعتماد به نفس داشته باشیم و باور داشته باشیم که ما ارزش پول را داریم. همچنین، باید خودمان را بشناسیم و بدانیم چه مهارت‌ها و استعدادهایی برای به دست آوردن پول داریم. با خودشناسی و توسعه مهارت‌های لازم، می‌توانیم بهترین استفاده را از فرصت‌ها برای به دست آوردن پول کنیم. اگر شما بر روی بد و منفی بودن “پول” تمرکز کنید، اگر باور منفی بسیار قوی در مورد پول داشته باشید، حتی اگر هرروز عبارات تأکیدی مثبت را در مورد پول تکرار کنید، اطمینان داشته باشید تاثیر گذار نخواهد بود.این موضوعات واقعیتی است که سالهاست بشرآن را پذیرفته است. وقتی این موضوع را درک کنید که این ناخودآگاه شما است که مانع شما شده است که ثروتمند شوید، چشم‌های شما بر واقعیات باز خواهد شد و از آن به بعد می‌توانید ذهنیت خود را آزادانه در مورد پول انتخاب نمایید. از آن به بعد شما می‌توانید دنیای پیرامون خودتان را برای آهنربای پول شدن و جذب ثروت و فراوانی تغییر دهید. همه چیز برای شما و در اختیار شما قرار می‌گیرد.  

 چرا از قانون جذب پول و ثروت، ثروت و پول بیشتری می خواهید، دلیل آن چیست؟

وقتی این سوال پرسیده شد شما تا حدودی مطمئن هستید که از قانون جذب پول، پول بیشتری می خواهید، چون اطلاع دارید که مقدار پولی که الان دارید، برای شما کافی نیست. اما چه زمانی احساس کافی بودن مینمایید؟ این سوالی است که ضمیرناخودآگاه افراد مختلف جواب های متفاوتی به آن میدهند. این به باورهای درونی خودتان بستگی دارد، این زندگی شماست و شما باید قوانین آن را تعیین کنید. جواب هرکسی ریشه در کودکی و تجربیات آن شخص دارد. بله دوستان اینجا نیز مسائل ریشه در عزت نفس کودکی و اعتماد به نفس دوران رشد دارد. برای جذب پول، باید اعتماد به نفس داشته باشیم و باور داشته باشیم که ما ارزش پول را داریم. همچنین، باید خودمان را بشناسیم و بدانیم چه مهارت‌ها و استعدادهایی برای به دست آوردن پول داریم. با خودشناسی و توسعه مهارت‌های لازم، می‌توانیم بهترین استفاده را از فرصت‌ها برای به دست آوردن پول کنیم. پول یک نیاز فیزیکی قطعی است و به شما این قدرت را می دهد که کارهای زیادی را انجام دهید که برایتان لذت بخش است؛ پس بیاید ببینیم چگونه می شود از طریق قانون جذب ثروت، مقدار بیشتری از آن را جذب کرد.

 آیا قانون جذب پول و ثروت از شما انتظاری دارد ؟

قانون جذب پول یکی از قوانین مهم در زمینه جذب و فراهم کردن فرصت‌های مالی است. براساس این قانون، باید به طور مثبت و با اعتماد به نفس به سوی پول حرکت کنید و انرژی مثبت خود را به آن جهت هدایت کنید. به عبارت دیگر، باید با اعتقاد کامل به اینکه شما مستحق دریافت پول هستید و قادر به جذب آن هستید، رفتار کنید. تنها کلید طلایی قانون جذب پول احساس عمیق و باور فراوانی است. باور کنید تمام پولی که نیاز دارید در جهان وجود دارد، و این پول به سمت دلهای شکرگزار جذب می شود. این مقدار پول برای رسیدن شما به هدفتان کافیست. کسانی که میلیونر یا میلیاردر هستند، ثابت کرده اند که با قانون جذب پول همه چیز می تواند ممکن شود. به طور کلی، قانون جذب پول تأکید دارد که باید با اعتقاد مثبت و تمرکز بر فرصت‌های مالی، انرژی مثبت را جذب کنید و به سوی هدف خود در جذب پول حرکت کنید.  

مطابق آرزوهایت رفتار کن تا ثروت به سمت تو جذب شود!

تصور کردن و تصور داشتن پول در زندگی خود بسیار مهم است؛ بگذارید مثالی بزنیم، تصور کنید که حساب بانکی شما پر است و شما قادر به خریداری هر چیزی که می‌خواهید هستید.همواره باید بدانیم که چگونه از جهان هستی در خواست ثروت نمائیم اسکاول شین می گوید وانمود کردن پیوسته بر ذهن نیمه هشیار اثر می گذارد. پس اگر آرزوی جذب پول را داریم باید از همان زمانی که آرزو را بر زبانمان و درونمان جاری می شود مانند یک فرد پولدار هم رفتار کنیم .ایمان بدون عمل مرده و بی تاثیر است. عمل پلی است که انسان از طریق آن به خواسته هایش میرسد.

سخن پایانی

توصیه می کنم برای قدم نهادن در مسیر جذب پول و ثروت  و آشنایی با راه های جذب پول و ثروت حتما از آموزش های تغییر باورهای پولساز استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *