هم فرکانس شدن با اشخاص در قانون جذب

هم فرکانس شدن با اشخاص در قانون جذب یکی از مفاهیم مهم در روابط اجتماعی و ارتباطات انسانی، قانون جذب است. قانون جذب یک قانون عام و بسیار قدرتمند است که بر اساس آن، همانند قانون جاذبه فیزیکی، ما به آنچه که به آن تمایل داریم و با آن هم فرکانس هستیم، جذب می‌شویم. در این مقاله، به بررسی هم فرکانس شدن با اشخاص در قانون جذب اشخاص می‌پردازیم و نحوه ایجاد و حفظ این هم فرکانس را بررسی خواهیم کرد.

 

هم فرکانس شدن با شخص خاص

هم فرکانس شدن با اشخاص:

برای بدست آوردن هم فرکانس شدن با شخصیتی که میخواهید ، ابتدا باید خود را به محیط‌هایی ببرید که افراد با تمایلات و ارزش‌های مشابه در آن حضور دارند. مثلاً، اگر شما علاقه‌مند به ورزش هستید، می‌توانید به باشگاه ورزشی بروید و در کلاس‌هایی شرکت کنید که افرادی با علاقه‌مندی مشابه در آن حضور دارند. یعنی ذهنیت شما باید شبیه ذهنیت افرادی که دوست دارید در ارتباط با آنها باشید شود. به این ترتیب، شانس هم فرکانس شدن با افرادی که به ورزش علاقه‌مند هستند وجود دارد.

 

آیا می توان با قانون جذب اشخاص را جذب نمود؟

عشق احساس غریبی است. وقتی شما کسی را دوست دارید، تمام فکرتان درگیر آن شخص است که آیا او نیز به شما همین حس را دارد یا  خیر؟ لذا جذب افراد خاص حتی از راه قانون جذب هم اهمیت زیادی پیدا میکند. آیا در خود اعتماد به نفس آن را میبینید که شخصی را که انتخاب کرده اید جذب کنید؟ فراموش نکنید که اگر شما چیزی را از ته دلتان بخواهید تمام جهان برای برآورده کردن آرزوی شما به خدمتتان در می آیند.

شما حتی می توانید عشق رفته را بازگردانید. شما با قانون جذب می توانید روابط ایجاد کنید که اصلا قبل از آن فکرش را هم نمیکردید. آیا دوروبر خودتان افرادی را می شناسید که مدام درحال دعا برای جذب افراد هستند! غافل از اینکه قانون جذب در روابط عشقی قواعدی دارد که تا وقتی از این اصول پیروی نکنیم، نتیجه ای نخواهیم گرفت؛ اصول قانون جذب شخص یا برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب چندان پیچیده نیست.

قانون جذب اشخاص چگونه می باشد؟

قانون جذب افراد یک قانون عام و قدرتمند است که بر اساس آن، ما به آنچه که به آن تمایل داریم و با آن هم فرکانس هستیم، جذب می‌شویم. به عبارت دیگر، افرادی که با تمایلات، ارزش‌ها و ایده‌های مشابه ما هم فرکانس هستند، به ما نزدیک‌تر خواهند شد و ارتباطات ما با آنان تقویت خواهد شد. برای جذب شخصیت مورد علاقه و هم فرکانس شدن با او، ابتدا باید خود را به محیط‌هایی ببرید که افراد با تمایلات و ارزش‌های مشابه در آن حضور دارند.

مثلاً، اگر شما علاقه‌مند به ورزش هستید، می‌توانید به باشگاه ورزشی بروید و در کلاس‌هایی شرکت کنید که افرادی با علاقه‌مندی مشابه در آن حضور دارند یعنی ذهنیت شما باید شبیه ذهنیت شخصیت مورد علاقه تان شود.به این ترتیب، شانس هم فرکانس شدن با افرادی که به ورزش علاقه‌مند هستند وجود دارد.

 

قانون جذب افراد | پریسا راستگو
قانون جذب افراد | پریسا راستگو

برای حفظ هم فرکانسی با افراد، ارتباط مداوم با آنان بسیار مهم است. می‌توانید با افرادی که به آن‌ها تمایل دارید، دربارهٔ موضوعات مشابه صحبت کنید، در رویدادها و جلساتی که آنان شرکت می‌کنند حضور داشته باشید و در فعالیت‌های گروهی همکاری کنید. این اقدامات به شما کمک می‌کند تا با افرادی که به آنان تمایل دارید، هم فرکانس شوید و ارتباطاتتان را تقویت کنید.

 

 

هم فرکانس شدن با شخص خاصی که به دنبال کشف احساسات شماست

مورد مهم دیگری که حتما باید به لیست خود اضافه کنید این است که بنویسید شخصی که می خواهید جذب کنید چه احساسی به شما می دهد. کائنات به ارتعاشات شما، بیش از سخن پاسخ می دهد. در حقیقت جهان هستی به احساسات و ارتعاشات شما جواب خواهد داد؛ بدینگونه که، هنگامی که به شکل عاشقانه و با شادی به همسرتان فکر می کنید، کائنات با رساندن مقدار بیشتری از آنچه احساس می کنید به ارتعاشاتتان پاسخ می دهد. به محض اینکه شخصی که طالبش هستید را جذب کنید، با همه ی صفاتی که فهرست کرده اید و شخص مورد نظرتان آن ها را دارد غافلگیر می شوید.

 

هم فرکانس شدن با اشخاص می‌تواند بسیاری از اثرات مثبت را در زندگی ما به همراه داشته باشد:

 

هم فرکانس شدن با اشخاص | موفقیت فردی با پریسا راستگو
هم فرکانس شدن با اشخاص | موفقیت فردی با پریسا راستگو

 

افزایش انگیزه: هم فرکانس شدن با افرادی که به هدف‌ها و آرزوهای مشابهی می‌پردازند، می‌تواند انگیزه و اشتیاق شما را بالا ببرد و شما را به دستیابی به آن‌ها ترغیب کند..

افزایش اعتماد به نفس: با داشتن افرادی در اطراف خود که به شما نزدیک هستند و از همان ارزش‌ها و تمایلات شما پیروی می‌کنند، احساس قدرت و اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت.

فرصت‌های جدید: هم فرکانس شدن با افرادی که به موضوعات مشابه علاقه‌مند هستند، فرصت‌های جدیدی را برای شما ایجاد می‌کند. این فرصت‌ها می‌توانند از طریق شبکه‌سازی و ارتباط با افراد دیگر، فرصت‌های شغلی، تجاری یا حتی روابط شخصی جدید باشند.

ارتقای دانش و تجربه: هم فرکانس شدن با افرادی که تجربه و دانش بالایی در حوزه‌هایی که شما علاقه‌مند هستید دارند، می‌تواند به شما کمک کند تا از تجربیات و دانش آنان بهره‌برداری کنید و خود را در آن حوزه توسعه دهید.

الهام و ایده‌پردازی: با هم فرکانس شدن با افراد خلاق و الهام‌بخش، می‌توانید ایده‌های جدیدی را دریافت کنید و با استفاده از آن‌ها خلاقیت خود را تقویت کنید.

حل مشکلات بهتر: با داشتن افرادی در اطراف خود که به همان مسائل و مشکلات شما علاقه‌مند هستند، می‌توانید با همکاری آنان به راحتی مشکلات خود را حل کنید و به نتایج بهتری دست پیدا کنید..

احساس تعلق: هم فرکانس شدن با افرادی که به همان ارزش‌ها و تمایلات شما پیروی می‌کنند، می‌تواند به شما احساس تعلق و تعامل اجتماعی بیشتری را القا کند و در نتیجه، حالت روحی و رضایت شخصیتان را بهبود بخشد.

بنابراین، هم فرکانس شدن با افراد در قانون جذب یک مفهوم مهم است که می‌تواند در زندگی ما تأثیر قابل توجهی داشته باشد. با بدست آوردن هم فرکانس با افراد مناسب و حفظ این هم فرکانس، می‌توانید به افزایش انگیزه، اعتماد به نفس و ایجاد فرصت‌های جدید در زندگی خود دست یابید.

به طور کلی، قانون جذب و هم فرکانس شدن با افراد می‌تواند به ما در دستیابی به زندگی موفق و خوشبخت کمک کند. با توجه به این قانون، می‌توانید با جذب افراد با تمایلات و ارزش‌های مشابه، انگیزه، اعتماد به نفس، فرصت‌های جدید و رضایت بیشتری را در زندگی خود تجربه کنید.

 

جذب مردان و زنان متاهل در قانون جذب اشخاص ممنوع است!

به افرادی که در رابطه عاطفی می باشند توصیه ای دارم. لطفا این را بدانید که شما نمی توانید و نباید از فردی که خبردارید همسری دارد بخواهید با شما رابطه برقرار کند چون این امری متناقض عقل، اخلاق، دین، قانون، عرف و انسانیت می باشد. با این کارقانون دیگری در کمین شما می باشد که نام آن قانون کارما (حاصل کردار و رفتار انسان) می باشد.

همیشه به یاد داشته باشید شما آن چیزی را درو میکنید که کاشته اید و آنچه که مهم است این است که شما اختیار تام دارید، بنابراین می توانید آنچه را که دوست دارید انجام دهید. اگر در رابطه ای هستید که حس می کنید مورد احترام نیستید ، قبل از خواستن شخص دیگری، خودتان را از آن رابطه خارج کنید و بعد رابطه عاطفی جدیدتان را به بهترین روش ممکن و به دور از منفی بودن آغاز کنید.

 

 

برای هم فرکانس شدن با شخصیت خاص  در قانون جذب: کارآمد بودن قانون جذب افراد برای ازدواج به باور درونی شما بستگی دارد.

 

هم فرکانس شدن با اشخاص | راستگو

 

اگر باور داشته باشید که قانون جذب می‌تواند در ازدواج موثر باشد، می‌توانید اقداماتی را برای هم فرکانس شدن با شخص خاصی که می‌خواهید با او ازدواج کنید، انجام دهید. در ادامه چند راهکار برای هم فرکانس شدن با شخصیت خاص در زمینه ازدواج آورده شده است:

 

تعیین و تمرکز بر ارزش‌های مشترک: ابتدا باید ارزش‌ها، اهداف و تمایلاتتان را مشخص کنید و سپس به دنبال افرادی بگردید که به همین ارزش‌ها و تمایلات علاقه‌مند هستند. به عنوان مثال، اگر شما به خانواده و پایداری علاقه‌مند هستید، می‌توانید در جمع‌هایی که افرادی با همین ارزش‌ها حضور دارند، شرکت کنید.

 

فعالیت در جمع‌های مرتبط: برای هم فرکانس شدن با شخصیت خاص، می‌توانید در جمع‌ها و فعالیت‌هایی که شخص خاصی که می‌خواهید با او ازدواج کنید، حضور داشته باشید. به عنوان مثال، اگر شخص مورد نظرتان در یک گروه ورزشی عضو است، می‌توانید شما هم عضو این گروه شوید.

ارتباط برقرار کنید: پس از شناسایی شخص مورد نظر، می‌توانید ارتباط با او برقرار کنید. می‌توانید با او در جلسات گروهی یا رویدادهای مشابه شرکت کنید و سعی کنید به او نزدیک شوید.

اظهار علاقه: پس از برقراری ارتباط، می‌توانید علاقه خود را به ازدواج با شخص مورد نظر نشان دهید. مهم است که این کار را با احترام و محترمانه انجام دهید و به نظرات و تمایلات شخص مقابل احترام بگذارید.به همین ترتیب، با اعتقاد به قانون جذب و انجام اقدامات مناسب، می‌توانید با شخص خاصی که می‌خواهید با او ازدواج کنید، هم فرکانس شوید.

 

 

جملاتی که برای جذب شخصیت خاص در قانون جذب می توان استفاده نمود

 

قانون جذب اشخاص | پریسا راستگو
قانون جذب اشخاص | پریسا راستگو

 

  • من به قانون جذب اعتقاد دارم و می‌دانم که می‌توانم با شخصی که می‌خواهم با او ازدواج کنم، هم فرکانس شوم.
  • من زیباترین آفریده پروردگارم و لایق بهترین ها هستم پس پروردگارم برایم بهترین ها را رقم خواهد زد.
  • با اطمینان می‌توانم با انجام اقدامات صحیح و درست، شخصی که می‌خواهم با او ازدواج کنم را جذب کنم.
  • می دانم که هستی گوش به فرمان من است تا آنچه می خواهم را رقم بزند.
  • معتقدم که با تمرکز و تلاش، می‌توانم با شخص خاصی که می‌خواهم با او ازدواج کنم، هم فرکانس شوم.
  • پروردگارم هر روز لطف و توجه خود را به من میفرستد تا موفق تر از دیروز باشم.

 

به شما پیشنهاد میکنم که از آموزش های رایگان قانون جذب در آکادمی علوم موفقیت فردی و سازمانی پریسا راستگو بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *