معجزه نوشتن خواسته ها و رسیدن به آنها با قانون جذب

یکی از راه های دستیابی به آرزوها از طریق قانون جذب نوشتن آرزو ها است. شاید باورتان نگردد اما اگر آغاز به نوشتن خواسته های خود بنمایید سرعت دسترسی به رویاهایتان را چندین برابر کرده اید. شما با نوشتن آرزوها ها به جهان به صورت دقیق میگویید که چه چیزی را میخواهید و آنها شروع به اجابت خواسته شما میکنند. اما یک راه منطقی برای اینکه پی ببرید به درستی دست به قلم شده اید یا نه، توجه به احساستان می باشد. در هنگام نوشتن اگر احساستان خوب باشد یعنی تا دریافت معجزه فاصله ی چندانی ندارید و اگر احساستان بد باشد یعنی مسیر را به اشتباه طی می کنید. هنگامی که خواسته و اهداف خود را یادداشت می کنید به احتمال زیاد به آن ها خواهید رسید. اگر می خواهید به خواسته های خود برسید، قدرت نوشتن کلمات و اهداف خود را یاد بگیرید. اگر شروع به نوشتن آرزوهای خود نمایید، زندگی شما تغییر خواهد نمود. معجزه نوشتن آرزوها را دست کم نگیرید. کلمات جادو می نمایند. مطمئن باشید با نوشتن شاهد پیشرفت واقعی خود خواهید بود.
معجزه نوشتن خواسته ها | پریسا راستگو
معجزه نوشتن خواسته ها | پریسا راستگو
وقتی آرزو، هدف، نیاز و رویای خود را می نویسید، به جهان هستی می‌ گویید که من احساس خوبی نسبت به آن ها دارم. کائنات به محض دریافت احساس مثبت شما هم جنس و هم فرکانس خواسته ی  شما را وارد زندگیتان می نمایند. بسیاری از مردم با قدرت نوشتن کلمات آشنایی ندارند و فقط آن ها را در ذهن نگه می دارند.  

نوشتن خواسته ها و انداختن در آب

اگر از طرفداران قانون جذب هستید بی شک میدانید که تمام ذرات دنیا و هستی شعور دارند. مولکول های آب نیز از این قانون مستثنی نیستند. ما میخواهیم از شعور آنها برای سرعت بخشیدن به تحقق آرزوهایمان استفاده کنیم. هر روز صبح با تمرکز یک فنجان آب می نوشیم و فرد یا افرادی که آنها دلخوریم را می‌بخشیم سپس خواسته ها و آرزوهایمان در یک تیکه کاغذ نوشته و در آب جاری می اندازیم. رسیدن به خواسته ها به وسیله نوشتن آنها   دقیقا چند مدت بعد به خواسته مان میرسیم؟ هرکسی که با قانون جذب و اصول آن آشنا میگردد، اولین چیزی که علاقه دارد، سریعتر بداند این است که چطور می شود زودتر به مقصد رسید؟ که البته این یک پدیده طبیعی است. آنچه که مردم به آن فکر مینمایند این است که میخواهند بدانند این فرایند چقدر طول می کشد؟! چقدر طول می کشد که آن خودرو یا آن دوست و یا… همسر مورد نظر … یا آن مقدار پول… یا سلامتی… یا هر آنچه را که می‌خواهند بدست آید؟ خب واقعیت آن است که قانون ثابت و قابل استنادی وجود ندارد که بگوییم مثلا 5 دقیقه طول می کشد یا 10 روز یا 60 روز. هیچ دستگاه اندازه گیری هم در جهان وجود ندارد که با آن بتوان محاسبه نمود. موضوع اصلی که هیچ کس به آن دقت ندارد، اینجاست که خود شما چقدر با جهان هستی هم سو و هم فرکانس می باشید؟  

اینکه آرزوهایمان با نوشتن آن بلافاصله محقق شود، خوب است یا بد؟

بیاید کمی رویاپردازی کنیم. شما به فردی علاقه مند شده اید و می خواهید با او ازدواج کنید، پس قانون جذب را به کار می گیرید تا او را جذب کنید و جهان هستی هم در آن لحظه، آرزوی شما را برآورده می کند. شما با فرد مورد علاقه تان ازدواج می کنید اما هنوز چند روز یا چند ماه، از ازدواجتان نگذشته که متوجه می شوید که این شخص، فرد رویایی زندگی شما نبوده و شما مرتکب اشتباه شده اید. بنظر شما، این اشتباه را می شود به این سادگی ها جبران نمود یا اصلا جبران شدنی می باشد؟! پس اینکه رویاهای ما کمی زمان می برند تا محقق شوند، بنظر خیلی مطلوب است و ما باید ازاین موهبت الهی نهایت سود را ببریم و قدردان این ویژگی خوب قانون جذب باشیم. در مدت زمان باقی مانده تا رسیدن به اهداف و نیاز های خود، اقدامات مناسب را انجام دهیم و احساسمان را خوب نگه داریم و با ایمان دلی بابت داشتن رویایمان، شکرگزاری نماییم و در انتها خواسته مان را دریافت نماییم.   نوشتن آرزوها

طریقه نوشتن خواسته ها

  • احساستان را در هنگام نوشتن خوب کنید
اولین گام در هنگام نوشتن آرزو ها و اهداف احساستان است ما این مورد را خیلی تاکید می‌کنیم که در هنگام نوشتن خواسته هایتان باید احساس تان را مطلوب و خوب نگه دارید.برای اینکه حس و حالتان را مطلوب کنید باید ورودی های ذهن تان را به طور کامل کنترل نمایید. دلیل اصلی احساسات خوب یا احساسات بد ورودی های ذهنتان یا به زبان ساده تر تفکرات شما می باشد. برای رسیدن به آرزو هایتان باید حس و حالتان را خوب نمایید، با همین احساس خوب است که می توانید متوجه شوید در مسیرآرزوهایتان هستید یا نه..؟  
  • هنگام دست به قلم شدن مطمئن باشید که به هدفتان میرسید.
قدم بعدی برای رسیدن به آرزو ها و اهدافتان مطمئن بودن به رسیدن به آرزو هایتان می باشد. شما هنگامی که خواسته های تان را با جزئیات کامل می نگارید باید مطمئن باشید که به آنها نهایتا می رسید. یکی از بزرگ ترین دلایلی که مانع رسیدن شما به آرزو هایتان میگردد شک و تردید می باشد. مطمئنم شما اهداف زیادی دارید، وقتی شک می کنید یعنی شما در حال فرستادن ارتعاش بسیار بدی به کائنات میباشید.    
  • نیازی به نقشه راه نمی باشد!
در حقیقت تعیین اهداف خوب بدون داشتن هیچ‌گونه ایده‌ای در مورد طریقه دستیابی به آنها طاقت ‌فرسا است و برای پیشرفت به سمت جلو شما را به‌ صورت بالقوه دنبال خود می‌کشاند.با توجه به کمک جهان هستی به شما، راهنمایی به سمت مسیر درست و امکان‌پذیر ساختن طول مسیر، می‌تواند یکی از دلایل اصلی استفاده از قانون جذب باشد. بهتر است در این مسیر خواسته های کوچک را نادیده بگیریم و بزرگ فکر کنیم. به‌عنوان ‌مثال اگر هدف شما خرید یک ‌خانه بزرگ با چند اتاق و… است، باید آن را حتما یادداشت نمایید.و یا اگر هدف شما جذب پول و ثروت است حتما آنرا که هدفی بزرگ است یادداشت کنید وبه‌ طورکلی با داشتن هدف و دریافت کمک از جهان هستی، می‌توانید در کارهای خود پیشرفت نموده و به آنها برسید.   رسیدن به خواسته ها با قانون جذب
  • توجه به چارچوب قانون جذب
برای ایجاد قانون جذب هیچ راه دقیقی وجود ندارد. بعضی از مردم باید به نیازهای خود فکر کرده و سپس در کمال آرامش در راه رسیدن به آرزوها و اهداف خود تلاش نمایند و برخی دیگر از نوشتن اهداف به‌صورت روزانه لذت برده و نیاز ها و آرزوهای خود را همواره یادداشت می‌کنند. می‌توانید چندین کار را به ‌صورت همزمان امتحان کرده و بعد از پیدا کردن طریق مطمئن به آن پایبند باشید. همچنین در زمان پیشرفت، توانایی تغییر همه ‌چیز و امتحان تکنیک‌های جدید را در هنگام رسیدن به اهداف خود خواهید داشت.به این فهرست از اهداف که باید به‌صورت بالقوه و با صداقت نوشته شود و با رعایت آن باید به تاثیرگذارترین قوانین برای رسیدن به هدف خود نیز پایبند باشید.   سخن پایانی این که معجزه نوشتن خواسته ها و آرزوهایتان را ببینید، بایستی تجسم نمایید. تصور کنید که هستی دقیقاً همان چیزی را که می خواهید به شما می دهد. شما باید اتفاق آن را به تصویر بکشید و از قدرت خوش بینی استفاده نمایید. با نوشتن خواسته خود شروع نمایید. روی آن مدیتیشن نمایید ، آن را شفافتر کنید و آن را بارها و مدام با صدای بلند تکرار نمایید. داشتن دفترچه آرزوها شما را قوی می نماید. چرا که ممکن است به دلیل دشواری راه، از پیمودن ادامه مسیر رسیدن به خواسته پشیمان شوید. ولی با دیدن دفترچه آرزوها و با خواندن آرزوهای خود خستگی شما از بین خواهد رفت. موفق باشید!

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *