قانون رهایی در قانون جذب

قانون رهایی چیست؟

بر اساس قانون جذب ما اگر چیزی را تجسم کنیم در واقع داریم ارتعاش داشتن آن چیز را به جهان هستی ارسال می‌کنیم و جهان هستی طبق قانون جذب باید از همان نوع ارتعاش را به ما برگرداند و باعث جذب آن خواسته در زندگی واقعی ما شود ولی بعضی وقت‌ها با وجود ارتعاشات و باورهای درستی که در مورد آن خواسته می‌فرستیم ولی به آن خواسته نمی‌رسیم با وجود اینکه باورهای خود را هم جهت با آن خواسته می‌کنیم اما به ما داده نمی‌شود در این مورد تنها دلیل فرستادن ارتعاش ناخودآگاه غلط ارتعاش حس نیاز و وابستگی می‌باشد.

زمانی که به خواسته خود چسبیده‌ایم و هر لحظه منتظریم آن خواسته را جذب کنیم زمانی که مدام کائنات را چک می‌کنیم و می‌گوییم پس کو؟ چرا نیومد؟ پس کی به دستم می‌رسه؟ در واقع معنای زندگی و شاد بودن را فقط و فقط به وجود آن هدف گره می‌زنیم و به واسطه این ارتعاش غلط لذت زندگی کردن در لحظات زندگی را از دست می‌دهیم و ناخودآگاه و ناآگاهانه خود را در حس اضطرار و نیاز و احتیاج بد نداشتن آن خواسته وارد می‌کنیم.

و تمام فکر و ذکر ما نداشتن آن خواسته می‌شود و با خود می‌گوییم تا زمانی که آن خواسته را به دست نیاورم احساس لذت و شادی نمی‌کنم و نمی‌توانم از لحظه حالم لذت ببرم و عجله دارم که آن هدف را داشته باشم و این یعنی وابستگی به خاصه و وابستگی به خواسته معادل شرک است و خداوند همه گناهان را می‌بخشد” الا شرک” به همین دلیل است که به واسطه این حس وابستگی کمبود احتیاج به خواسته علی رغم
ساختن باورهای عالی و سازنده و تجسمات هم جهت با آن خواسته نه تنها آن هدف را وارد زندگی ما نمی‌کند بلکه فرسنگ‌ها آن را از ما دور و دورتر می‌کند.

 

قانون رهایی در قانون جذب
عدم رهایی وابستگیست

حتماً برای شما هم این موضوع اتفاق افتاده که یک چیز یا خواسته‌ای را می‌خواستید و مدت‌ها خود را به لحاظ ذهنی درگیر آن موضوع کرده بودید و بعد از مدتی بی‌خیال آن شدید البته بی‌خیال نه به معنای ناامیدی، به طرز شگفت‌انگیزی دیده‌اید که آن خواسته وارد زندگیتان شد حتی به مقدار خیلی زیاد!!! و با خود تعجب کردید که چرا آن زمان که من به دنبالش بودم خواسته ام از من فراری بود حالا که بی‌خیالش شدم ببین چطور راحت و آسان وارد زندگیم شد!

حتماً مثال‌های زیادی از این قبیل جذب‌ها مخصوصاً در روابط خود داشته‌اید تا زمانی که به فرد مقابلتان وابسته نشده‌اید او به دنبال شماست اما امان از زمانی که شما به او وابسته شوید و به بیان زیباتر محتاج او شوید آن وقت کارتان تمام است و او همیشه از شما فراری می‌شود ناز و کرشمه‌هایی می‌آید که نگویید.

انگار نه انگار که همان آدمی بود که به دنبال شما بود این یک قانون تغییر ناپذیر در جهان می‌باشد به هر چیز و هر کسی که وابسته شوید از شما فراری می‌شود در مورد پول و ثروت هم به همین شکل است تا زمانی که به دنبال پول بدوید
پول از شما فراریست اما زمانی که تصمیم بگیرید از لحظات زندگی خود لذت ببرید و با هر آن چیزی که همین الان دارید شاد شاکر و خوشبخت زندگی بکنید و در کنار آن باورهای مالی‌تان و عزت نفس خود را بهبود و ارتقا بدهید.

چگونه از قانون رهایی استفاده کنیم؟

به طور معجزه آسای ایده‌هایی به ذهن شما می‌آید که نتیجه عمل به آن ایده‌ها می‌شود ورود جریان عظیمی از پول و ثروت که در این مواقع می‌گوییم به خاکستر هم دست می‌زنم طلا می‌شود و پول و ثروت آن وقت به دنبال شما می‌دود که حضرت علی علیه السلام می‌فرماید: در جهان دو نوع
رزق وجود دارد یک رزقی که شما به دنبال آن می‌دوید.

یعنی “وابستگی “به پول و رزق دیگر رزقی است که آن به دنبال شما می‌دود یعنی قانون “رهایی “ما باید یاد بگیریم که در طی استفاده آگاهانه از روند قانون جذب برای جذب اهداف خود آگاهانه قانون رهایی را برای تمام خواسته‌های خود در فرمول جذب خواسته‌ها قرار دهیم تا همواره هم از تک تک لحظات زندگی خود لذت ببریم و هم مدام خواسته‌هایمان را جذب کنیم.

چگونه از قانون رهایی استفاده کنیم؟

البته رهاسازی در قانون جذب به این معنی نیست که بعد از مدت‌ها کار کردن بر روی جذب یک خواسته از به دست آوردن آن ناامید شویم و کلاً بی‌خیال آن شویم و یک آن هم به خواسته خود فکر نکنیم که در این صورت هم به خاطر حس بد ناامیدی خواسته به ما داده نمی‌شود بلکه باید با زیرکی و آگاهانه در کمال لذت از تمام لحظات زندگی و زندگی در لحظه حال داشتن آن را واقعاً احساس کنیم و سپاسگزار خداوند باشیم که قرار است در آینده نزدیک آن را به ما هدیه بدهد و این یعنی خلق آگاهانه با شادی که هدف خلقت ما بوده است.

قانون رهایی
قانون رهایی

هدف گذاری کردن یکی دیگر از روش‌های خیلی مهم قطع وابستگی و اجرای قانون رهایی در پروسه جذب اهداف می‌باشد مخصوصاً موجب قطع وابستگی در روابط می‌شود زمانی که شما هدفی را برای زندگی خود تعیین می‌کنید و هر روز قدمی هرچند کوچک را در جهت رسیدن به آن هدف با احساس شادی و زندگی در لحظه حال برمی‌دارید انرژی و تمرکز شما روی کسب هدف می‌باشد به همین جهت شما اصلاً فرصت پیدا نمی‌کنید که مثلاً در روابط خود مدام فرد مقابلتان را چک بکنید که آیا به شما پیام داده؟ یا چرا با شما تماس نگرفته؟

 

و آنقدر غرق در رسیدن به آن هدف می‌شوید البته با احساس شادی و لذت و پروسه جذب هدف را طی می‌کنید که دیگر برای شما وقت و انرژی نمی‌ماند تا وابسته به کسی باشید اتفاقاً زمانی که شما هدفمند زندگی می‌کنید فرد مقابلتان هست که بیشتر پیگیرتان میشود به همین جهت افرادی که کاریزما و عزت نفس و اعتماد به نفس بالایی دارند افراد همواره هدفمندی هستند که تا آخر عمرشان برای خود اهدافی را تعیین می‌کنند و می‌شود گفت که یک روز را بدون مشغول بودن به هدفی سپری نمی‌کنند.

با هدف گذاری صحیح شما هم می‌توانید قانون رهایی را در زندگی خود برای جذب خواسته‌هایتان به زیبایی اجرا کنید و برای همیشه از وابستگی رهایی پیدا کنید مخصوصاً وابستگی در روابط و سایر وابستگی‌ها و شخصیت عالی و جذابی به واسطه هدفمند بودنتان در طول رشد در مسیر جذب هدفتان از خود می‌سازند لذت برده و از بزرگترین دستاورد خود در این جهان یعنی خالق بزرگ، شجاع و شاد بودن مفتخر شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *