عمل در قانون جذب

علت رد قانون جذب

بیشتر عزیزانی که قانون جذب را رد و فکر می‌کنند که یک علم منسوخ شده است و انسان‌ها را به سمت توهم می‌برد و از دنیای واقعیت‌ها دور می‌کند به دلیل برداشت غلط و درک ناصحیحی که از این قانون کرده‌اند می‌باشد.

آنها فکر می‌کنند که قانون جذب می‌گوید تو بنشین کنج خانه و هر خواسته‌ای که داری تجسم بکن و در نهایت آن خواسته از آسمان به دامنت می‌افتد مثلاً یک مقدار پولی را که می‌خواهی از خداوند آن را بخواه و تجسم بکن و بعد از یک مدت دیر یا زود یک کیسه پول از آسمان به خانه شما می‌افتد

 

در صورتی که اگر به درستی و با دقت در دنیای فیزیکی همانطور که خداوند مهربان در قرآن کریم می‌فرماید

“در زمین سیر بکنید و به آیت‌ها و نشانه‌های خداوند توجه بکنید اگر که در نشانه‌ها و آیت‌های خداوند نگاه بکنند”

در زمین و این جهان فیزیکی هر چیزی که به عنوان دستاوردی و اختراع و اکتشافی در واقع تلقی می‌شود تماماً ساخته دست بشر می‌باشد و اگر انسان تفکر بکند در اتفاقاتی که در جهان هستی می‌افتد به درک این موضوع خواهد رسید که این انسان به عنوان یک خالق در زمین عمل می‌کندقدرت خلق کنندگی دارد

و روح خداوندی است که سوار بر مرکبی به نام جسم شده است که در دنیای فیزیک و ماده قرار گرفته و برای ساختن و دست یافتن به دستاورد یا خواسته‌ای طبعاً یک سری اقدامات فیزیکی را باید انجام دهد و هر کس به اندازه باورهایش اقدام و عمل فیزیکی را انجام می‌دهد

 

چگونه یک انسان می‌تواند در این جهان فیزیکی به عنوان خالق عمل کند؟

 

قانون جذب | پریسا راستگو
قانون جذب | پریسا راستگو

 

انسان همواره در این دنیای فیزیکی برای به دست آوردن اهداف و خواسته‌هایش همواره در اختلاف بین نجوای ذهن و ندای قلبش می‌باشد و همواره ندای قلب افکاری را که به ما احساس شادی عشق و سپاسگزاری و رسیدن به خواسته‌ها را می‌دهد را در واقع به قلب ما جاری می‌کند.

اما نجوای ذهن همواره افکاری را که به ما احساسات بدی مثل غم ناراحتی ناامیدی ترس افسردگی خشم عصبانیت و نرسیدن به خواسته‌ها را به ذهن ما جاری می‌کند.

و قطعاً انسانی در این اختلاف پیروز است که همواره ندای قلب خود را گوش دهد و به میزان گوش دادن به ندای قلب و باورهایش است که به او در مورد اهداف و خواسته‌هایش فکرها ایده‌ها و الهاماتی گفته می‌شود که در نهایت با عمل کردن به آن ایده‌ها و افکار به خواسته‌ها و اهدافش نزدیک می‌شود و آنها را به دست می‌آورد دوستان عزیز می‌توانند.

این موضوع را براحتی در دوره قانون جذب اشخاص درک بکنند و از نظرات ارزشمند اساتید گرانقدر این حوزه استاد آزمندیان استاد عباسمنش و پریسا راستگو استفاده بکنند.

 

چطور می‌توانیم با قانون جذب همواره در مدار جذب خواسته‌ها و آسانی‌ها قرار بگیریم؟

هر کدام از ماها به اندازه‌ای که روی باورهای خود کار می‌کنیم و احساسات مثبت بسیار قوی را به جهان خداوند و کائنات ارسال می‌کنیم به همان اندازه در مدار آسانی‌ها قرار می‌گیریم و در واقع با کوچک‌ترین و کمترین و راحت‌ترین عمل فیزیکی به خواسته‌هایمان برسیم ودر نهایت کار فیزیکی کمتری را هم انجام می‌دهیم.

ما می توانیم با تغییر باورهایمان خود را به سمت وسوی موفقیت سوق بدهیم،یکی از این باور های خوب و مهم در زندگی باورهای پولساز است که شما می توانید با شرکت در دوره تغییر خیلی آسان باورهای پولساز به ایت تغییر بنیادین دست بزنید.

وگرنه به دلیل ماهیت جهان فیزیکی لاجرم انسان در این دنیای فیزیکی برای ساختن یک زندگی سعادتمندانه و برای رسیدن به دستاوردهایی که می‌خواهد باید یک سری خودسازی‌ها یک سری اقدامات و عمل‌هایی را در این راستا انجام دهد.

 

قانون جذب افراد | پریسا راستگو
قانون جذب افراد | پریسا راستگو

 

اثبات کارکرد عمل در قانون جذب در زندگی

با توجه به آگاهی‌هایی که داده شد به نظر شما تمام دستاوردهایی که در این جهان وجود دارد و تمام امکانات رفاهی توسط چه کسی ابداع و اختراع شده است مگر به غیر از این است که تمام این دستاوردها اول در ذهن انسان‌های آماده دریافت شکل گرفته و بعد این انسان‌ها ایده‌های مجسم شده را با استفاده از امکانات مادی جهان آن را به شکل ماده و دستاورد فیزیکی تبدیل کرده‌اند.

چه کسی اینجا نقش خالق را بازی می‌کند چه کسی امکانات جهان را به شکل‌های مختلفی تبدیل می‌کند جز انسان چه کسی ماشین‌ها خانه‌ها لوازم برای زندگی لوازم پزشکی صنعتی دارویی هواپیماها سفینه‌ها کشتی‌ها و هر آنچه که به عنوان شی مادی در اینجا ساخته شده را ابداع و کشف کرده است.

جز انسان اگر یک مقدار در مورد زندگی خود و نوع اتفاقات زندگی خود تفکر عمیقی بکنیم به این نتیجه می‌رسیم زمانی که یک سری خواسته و هدفی را در ذهن خود داشته‌ایم و حسمان نسبت به به دست آوردن آن خواسته و هدف مثبت بوده و ایمان و باور قلبی داشتیم که به آن خواسته و هدف می‌رسیم و همچنین اشتیاق سوزان نسبت به بدست آوردن آن داشتیم.

بدون اینکه از چگونگی به دست آوردن آن خبری داشته باشیم و شروع به اقدام و عمل همه روزه با شور و شوق در راستای به دست آوردن آن خواسته کرده‌ایم خیلی زود آن هدف را در زندگی خود به دست آوردیم و به آن رسیده‌ایم اگر خوب دقت بکنیم در اتفاقات و نوع زندگی خود حتماً مهر تاییدی بر عملکرد قانون جذب در زندگی خود خواهیم زد.

 

عمل در قانون جذب در روابط

در این قسمت می‌خواهم کمی در مورد تاثیر و عملکرد قانون جذب در روابط خود صحبت کنم آیا تا به حال دقت کرده‌اید که بعضی از افراد دوستان فراوان دارند و افراد جذابی هستند افرادی که همه دوست دارند که آنها در کنارشان باشند

این افراد حتی اگر در روابطشان زیاد مایه نگذارند افرادی که با آنها در رابطه هستند به شدت آنها را دوست دارند و تاثیر زیادی از آنها می‌گیرند و دوست دارند که با چنین افرادی مدام رابطه داشته باشند و دوست دارند در سفرها مهمانی‌ها جمع‌ها این افراد جذاب در کنارشان باشند و به نوعی اگر آنها در جمعشان نباشند اصلاً آن گردش آن جمع آن مهمانی آن رابطه به آنها خوش نمی‌گذرد و کسل کننده می‌باشد.

مطمئناً همه ما چنین آدم‌های جذاب پر انرژی و شادی را در اطرافمان داشته‌ایم و حیرت زده شده‌ایم از اینکه ظاهرا آنها هیچ کاری برای روابطشان انجام نمی‌دهند ولی مردم و اطرافیانشان عاشق آنها هستند و دوست دارند که آنها کنارشان باشند.و با خود فکر کردیم آنها عجب شانسی دارند و جالب‌تر اینکه بعضی از این افراد حتی ظاهر آنچنان زیبایی هم ندارند ولی بسیار جذاب هستند.

 

عمل در قانون جذب | راستگو
عمل در قانون جذب | راستگو

به نظر شما دلیل جذابیت این افراد چه می‌تواند باشد؟

 

مهمترین دلیل این موضوع باورهای عالی است که آنها در مورد خود دارند عزت نفس بالایی است که دارند.

به دلیل همین خودباوری و عزت نفس بالا مهارت بالایی در جذب افراد به خود دارند و افراد بسیار جذابی هستند این افراد با خودشان در صلح و هماهنگی به سر می‌برند و خود را همانگونه که هستند پذیرفته‌اند و لایق دوست داشته شدن و لایق بهترین احترام‌ها می‌دانند.

صرف نظر از هرگونه ظاهر رفتار و شخصیت و دارایی و موقعیتی که دارند خود را به عنوان یک انسان لایق بهترین احترام‌ها وعالیترین دوست داشته شدن‌ها می‌دانند و خود را به عنوان نایب رئیس خداوند در این جهان پذیرفته‌اند و شخصیت و مقام ویژه‌ای از درون به خود داده‌اند.

نتیجه گیری

موارد مهمی که در جذب افراد و اطرافیان کاربرد دارد خدمت شما ارائه گردید.امیدوارم که هرچه بیشتر در مسیر موفقیت فردی و اجتماعی و سازمانی قدم بردارید و زندگی به کامتان و دلهایتان شکرگزار نعمت های ایزدی باشد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *