رسیدن به خواسته ها در سایه قانون جذب

قانون جذب یکی از قوانین حاکم بر جهان هستی می‌باشد البته محکم‌ترین و ارشد و مهم‌ترین قانون جهان هستی می‌باشدبرای جذب هر خواسته و هر هدفی به صورت عامدانه و با استفاده از قانون جذب باید اول ظرفیت جذب آن خواسته را در خود ایجاد کنیم یا به بیان زیباتر باید اول از قانون لیاقت و احساس ارزشمندی استفاده بکنیم و احساس لیاقت و ظرفیت خود را رشد و ارتقا بدهیم و خود را آماده دریافت آن خواسته بکنیم. قانون جذب زمانی به ما پاسخ صحیح و درست در جهت جذب خواسته‌هایمان را می‌دهد که کاملاً تمامی قانونمندی‌های مرتبط به جذب یک هدف و خواسته را به درستی رعایت بکنیم در واقع قانون جذب در تعامل با سایر قانونمندی‌های جهان عمل می‌کند.
رسیدن به خواسته ها در سایه قانون جذب | پریسا راستگو
رسیدن به خواسته ها در سایه قانون جذب

منظور از تعامل قانون جذب با سایر قانونمندیهای جهان چیست؟

منظور از تعامل قانون جذب با سایر قانونمندی‌های جهان این است که اگرکه می‌خواهیم نتیجه درستی از قانون جذب برای رسیدن به اهدافمان بگیریم بایداز سلسله قانون‌های توجه ،کارما، بخشایش، باور ، لیاقت،  خلاءبه درستی استفاده بکنیم تا قانون جذب درست در جهت جذب خواسته‌هایمان عمل بکند.که در بندهای زیر به این قوانین اشاره می‌کنم. مثلاً فردی که درآمد ماهیانه ۵ میلیون تومان دارد و این فرد می‌خواهد از طریق قانون جذب درآمد خود را به ماهیانه ۲۰ میلیون تومان برساند باید اول ظرفیت ۲۰ میلیون تومانی را در خود بسازد و خود را لایق درآمد ماهی ۲۰ میلیون تومان بکند تا بتواند به درآمد مد نظر خود برسد.برای آگاهی بیشتر می‌توانید از دوره های تغییر توجه و کیمیاگری ، دلهای شکرگزار و تغییر خیلی آسان باورهای پولساز استفاده کنید.   منظور از تعامل قانون جذب با سایر قانونمندیهای جهان چیست؟  

ما چگونه می‌توانیم یک هدف یا خواسته را جذب کنیم؟

ما زمانی می‌توانیم یک هدف یا خواسته خود را جذب کنیم که با آن خواسته هم ارتعاش بشویم یعنی با توجه زیاد به آن خواسته و هدف می‌توانیم با خواسته خود هم ارتعاش شویم و به لطف قانون جذب وارد مسیرها و راه‌هایی بشویم که انتهای آن مسیر خواسته ما وجود دارد. پس اگر می‌خواهیم به خواسته‌هایمان برسیم ارتعاش قالب ما در طول روز باید احساس دارندگی آن خواسته باشد و همچنین باورهای هم جهت با آن خواسته را در خود بسازیم تمام قانونمندی‌های مرتبط با این هدف را هم راستا با قانون جذب انجام بدهیم که در نهایت آن خواسته را جذب بکنیم. مثلاً در مثال فردی که می‌خواهد به درآمد ماهیانه ۲۰ میلیون تومان برسد باید روی باورهای مالی خود کار بکند و مخصوصاً باور فراوانی را در خود تثبیت بسازد و همچنین توجهات خود را در طول روز معطوف کسب درآمد ۲۰ میلیون تومان بکند و کاملاً رفتار ،کردار و گفتارش و نحوه زندگی کردنش را شبیه کسانی بکند که درآمد ۲۰ میلیون تومان در ماه دارند. در این صورت است که قانون جذب در جهت درست و جذب این خواسته برای این فرد عمل می‌کند.برای آگاهی بیشتر می‌توانید از نظرات ارزشمند اساتید این حوزه مثل دکتر آزمندیان،  امیر شریفی، استاد عباسمنش و پریسا راستگو استفاده نمایید.   ما چگونه می‌توانیم یک هدف یا خواسته را جذب کنیم؟    

قانون توجه مهم‌ترین قانون در جذب هر خواسته است

کل قانون توجه شما است یعنی توجه شما خلاق است و به هر چیزی که توجه بکنید آن چیز را به سمت زندگی خود می‌کشید اگرقدرت تمرکز و توجه خود را کنترل کنیم می‌توانیم به هر آن چیزی که می‌خواهیم برسیم در واقع با کانون توجه خود زندگی خود را می‌سازیم و خالق صددرصدزندگی خود هستیم. اگر توجه و تمرکز خود را در طول روز روی خوبی‌ها زیبایی‌ها و ویژگی‌های مثبت هر کس و هر چیز بگذاریم جهان هستی طبق قانون توجه و قانون جذب زیبایی‌های بیشتر خوبی‌های بیشتر و قشنگی‌های بیشتر و نعمت‌های بیشتری را وارد زندگی ما می‌کنداما اگر توجه و تمرکز ما به سمت نداشته‌ها ناخواسته‌ها زشتی‌ها بدی‌های هر کس و هر چیز باشد باز هم قانون توجه و قانون جذب بدون قضاوت زشتی‌ها بدی‌ها و نازیبایی‌ها و ناخواسته‌های بیشتری را وارد زندگی ما می‌کند. از این به بعد با این آگاهی‌ها باید مسئولیت تمام ابعاد زندگی خود را بر عهده بگیریم چون هر چیزی که الان در هر بعدی از زندگی خود تجربه می‌کنیم خود با کانون توجه خود و ذهنیت خود جذب کرده‌ایم پس مسئول آن خود ما هستیم.

قانون باور

قانون باور

باور چیست؟

باور تکرار خیلی خیلی زیاد یک نوع کانون توجه خاص یا یک رشته فکری یا یک نوع ارتعاش خاص در یک حوزه خاص می‌باشد. به هر شکلی به هر چیزی که توجه بکنیم در واقع تجربیات بیشتری از آن چیز وارد زندگی ما می‌شود باورها به این صورت شکل می‌گیرد که آنچه که ما می‌بینیم آنچه که می‌شنویم آنچه که می‌گوییم در هر لحظه در واقع باورهای ما را می‌سازد و باورها تکرار خیلی خیلی زیاد یک فکر به صورت شنیداری گفتاری دیداری و تجسمی می‌باشد. نحوه شکل‌گیری باورها به این صورت است زمانی که ما به یک چیزی توجه می‌کنیم جهان هستی اول شواهد و الگوها و نمونه‌های آن چیز را برای ما نشان می‌دهد و زمانی که ما باز هم به این توجه ادامه دادیم باز همدوباره از همان موضوع شواهد و الگوهای مشابه و تجربیات متعددی را وارد زندگی ما می‌کند و انقدر این تجربیات را مجدداً تجربه می‌کنیم. با توجه خود، که کم کم این تجربیات واقعیت زندگی ما را می‌سازد و واقعیت زندگی هر کس متناسب با باورهای آن فرد در مورد آن حوزه خاص هست و جالب این است که واقعیت زندگی تک تک آدم‌ها با همدیگر متفاوت است و الزاماً واقعیت من با واقعیت شما یکی نیست.

قانون احساس لیاقت و ارزشمندی

پایه و جذب هر هدفی داشتن احساس لیاقت و ارزشمندی در مورد آن هدف است یعنی خود را در حد و اندازه آن هدف بدانیم و در واقع از عزت نفس بالایی برخوردار باشیم مفهوم عزت نفس یعنی داشتن کرامت انسانی یعنی یک فرد خود را به عنوان خلیفه الله بداند خود را خدای کوچکی بداند که بعنوان یک خداوندگار کوچک می‌تواند خالق باشد و از این منظر الهی خود را بسیار ارزشمندولایق و قابل احترام و دوست‌داشتنی و باعزت بداند. صرفا بخاطر اینکه بعنوان یک انسان پا به این جهان گذاشته است خود را لایق عالیترینهای این جهان بداند صرفه نظر از هر گونه گذشته‌ای که حتی سرشار از خطا و گناه داشته و هر گونه شرایطی که الان دارد عزت نفس تمام شخصیت یک انسان را می‌سازد و درواقع برند شخصی هر فردی می‌باشد و هرانچیزی که در زندگی بدست می‌آورید موضوع عزت نفس است.
قانون احساس لیاقت و ارزشمندی
قانون احساس لیاقت و ارزشمندی
کلام آخر برای نتیجه گرفتن از قانون جذب در جهت جذب خواسته ها باید اولا عزت نفس رو پیدا بکنیم و ثانیا توجهات و باورهای درستی هم سو با آن خواسته در خود بسازیم و ثالثا سایر قوانین مرتبط به قانون جذب را درست اجرا کنیم که در مقالات بعدی بیشتر در مورد سایر قوانین مثل قانون کارما و بخشایش و خلاء صحبت خواهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *