راه نفوذ در دلها

به نام خدای بخشنده و مهربان و حامی چگونه دوستان و طرفداران عاشق زیادی داشته باشیم؟ در طول ۳۷ سالی که از خداوند مهربان و عاشق هدیه‌ای بزرگی به نام عمر گرفتم و در طی چندین سال مطالعه و تحقیقم در زمینه علوم موفقیت و داشتن زندگی سعادتمندانه در تمام ابعاد به چند نکته‌ای از جنس طلا در زمینه ساختن یک شخصیت جذاب و کاریزماتیک و پیدا کردن راه نفوذ در دلها رسیدم.

به شخصیتی که دوستان و طرفداران جان بر کف زیادی دارد که مطمئناً هر کسی که بتواند چنین شخصیتی را با استفاده از این نکات طلایی بسازد. صد در صد تبدیل به چنین شخصیت والا مقامی خواهد شد که در اینجا بنده به این نکات طلایی و ارزشمند اشاره می‌کنم و تک تک این نکات را باز میکنم تا دوستان عزیزم به درک بهتری از این موضوع برسندو درنهایت هرکدام به موفقیت فردی مورد انتظار برسند.

 

توصیه میکنم که برای درک بهتر این مطلب  و آشنایی با راه های نفوذ در انسانها و دلهای آنان از آموزش های قانون جذب اشخاص نیز بهره ببرید.

رخنه در قلب ها | آکادمی راستگو
رخنه در قلب ها | آکادمی راستگو

چند نکته طلایی برای نفوذ در دلها

سیستم این کائنات و جهان هستی بر پایه خیر و عشق بنا نهاده شده و در واقع در این حالت هست که جهان به صورت طبیعی رشد و گسترش پیدا می‌کند . در واقع به حیات خود ادامه می‌دهد و از بین رفته بود و سالیان سال دوام پیدا نمی‌کردند و به نوعی می‌شود گفت که روح خدایی در آنها وجود دارد در اشکال و تنوع و رنگ‌های مختلفی همه از جنس خدا هستیم .

این جهان مادی با کارکردهای متفاوت اما انسان یک مخلوق متفاوت‌تر از همه مخلوقات با عملکرد متفاوت و خداگونه‌تر می‌باشد که به خاطر چند ویژگی منحصر به فرد او انسان به عنوان نایب رئیس خدا و اشرف مخلوقات لقب گرفته است. از آنجایی که پایه و سیستم جهان بر مبنای خیر و عشق می‌باشد و تمام موجودات از جمله انسان از روح خداوند می‌باشند و به این نیروی خیر و عشق متصل هستند ، به نوعی می‌شود گفت که رشته‌هایی از ریسمان خیر و عشق از همه موجودات عالم به منبع خیر و عشق یعنی خداوند متصل است.

و در واقع همه کائنات شعورمند هستند و این نیروی خیر و عشق را می‌فهمند و درک می‌کنند و نسبت به آن واکنش نشان می‌دهند بنابراین اولین نکته طلایی برای ساختن و داشتن یک شخصیت زیبا خداگونه جذاب و کاریزماتیک، در اولویت قرارقرار دادن نیروی خیر و عشق در ایجاد رابطه اول با خود و بعد با انسان‌ها و سایر مخلوقات خداوند می‌باشد. اگر بتوانیم به درک و آگاهی عملکرد سیستم هوشمند خیر و عشق جهان برسیم این درک دستاوردهای بزرگو شگفت انگیزی برایمان خواهد داشت که در بندهای بعدی عرض خواهم کرد.

نتایج آگاهی و درک نیروی خیر و عشق جهان را پسما برای اینکه بتوانیم در دل‌ها نفوذ کنیم و شخصیت عالی داشته باشیم باید عشق ورزی و نیکی یا به قول قرآن کریم عمل صالح را در زندگی روزانه خود مخصوصاً در رابطه خود و دیگران جزء اولویت‌های اول و مهم خود قرار دهیم.

راه نفوذ در دلها | پریسا راستگو
راه نفوذ در دلها | پریسا راستگو

کودک درون و عشق به خوبی ها

در درون همه انسان‌ها یک کودک درون زیبایی وجود دارد که همواره دوست دارد هم عشق بدهد هم عشق دریافت کند و عاشق مهربانی توجه محبت و عشق می‌باشد و به بیان زیباتر به دنبال داد و ستد عشق نیکی و محبت است و هر آن چیزی غیر از این موضوع را رد و نفی می‌کند.

و در واقع این ویژگی کودک درون انسان‌ها باعث اتصال و نزدیکی دائمی آنها به منبع می‌باشد یا همان ریسمان و رشته‌های خیر و عشقی که به منبع متصل است به خاطر همین موضوع می‌باشد که اگر دقت کرده باشید نوزادهاو کودکان کم سن و سال صرف نظر از هرگونه قیافه اخلاق شخصیت دارایی و استعداد خاص همیشه شادند، همیشه آرامش خاصی دارند و بدون قید و شرط دوست دارند که با دیگران ارتباط بگیرند البته با کسانی که با خودشان در صلح و آشتی هستند.

یا به بیان ساده‌تر با بزرگسالانی که مثبت شاد خالص پاک و آرام هستند بدون اینکه آشنایت خاصی داشته باشند دوست دارند که با آنها ارتباط بگیرند و پیش آنها آرام و شاد و خوشحال و خودشان هستند، زیرا آن رشته خیر و عشق موجود در درون کودک با ریسمان خیر و عشق آن بزرگسال بزرگسال اتصال پیدا می‌کند و یکی می‌شود.

راهکارهای شناختی برای نفوذ به درون دلها

هدف خالق را به مرحله اجرا در می‌آورد یعنی شاد خوشحال در لحظه بودن و خلق کردن را بدون تعصبات و باورهای منفی و دروغین تمام این توضیحات از این جهت در نکته طلایی اول به شما گفته شد که از ریشه متوجه این آگاهی بشوید که برای داشتن شخصیت جذاب و دوست داشتنی.

همچنین برای نفوذ در دل‌ها باید این فرمول را اجرا کنید که اول خود را همواره به صورت عمدی به آن نیروی خیر و عشق نزدیک و نزدیک‌تر کنید تا بتوانید در صلح و آشتی با خود باشید و ثانیا این ارتعاشات زیبا را به انسان‌ها و مخلوقات اطرافتان انتقال دهید تا برای ابد جای خود را در دل‌ها پیدا کنید و تا به ابد در دل‌ها با عشق باقی بمانید.

حال سوال اینجاست که چگونه با خودم در صلح و آشتی باشم و بتوانم این صلح را به اطرافیانم منتقل کنم تا شخصیت جذاب و نافذی در دل‌ها داشته باشم؟

زمانی که ما به تمام موجودات علی الخصوص انسان‌ها به چشم روح پاک الهی نگاه کنیم و خداوند را منبع عشق و خیر بدانیم این دیدگاه و باور درست و الهی و عالی ناخودآگاه باعث می‌شود آرامتر شویم و ثانیاً تمام موجوداتمخصوصاً انسان‌ها را به عنوان روح پاک خداوند و اشرف مخلوقات دوست داشته باشیم. نکته مهم‌تر اینکه فقط به عنوان روح پاک الهی عاشقشان باشیم و دوستشان داشته باشیم.

این دیدگاه باعث می‌شود که انسان‌ها را همانگونه که هستند با هرگونه دیدگاه باور ظاهر شخصیت و دارایی بپذیریم و از همه مهمتر اینکه فرد به عظمت خدای درون خود پی می‌برد و خود را همانگونه که هست می‌پذیرد و مهم‌ترین و اصلی‌ترین قدم در صلح بودن با خود را برمی‌دارد.

و اول به خود و بعد به انسان‌های دیگر به چشم یک روح پاک خداوند به چشم یک خداوندگار نگاه می‌کند که همین دیدگاه باعث تغییر شگفت انگیز و بنیادین رفتار و شخصیت خود فرد در مورد نخوه ارتباط با خود ودیگران می‌شود.یک انسانی که خود را خداوندگار و اشرف مخلوقات می‌داند رفتارهای خداگونه‌ای با خود و دیگر آفریده‌ها و انسان‌های اطرافش دارد که آن رفتارها عبارتند از:

 

نفوذ در دلها | راستگو
نفوذ در دلها | راستگو

ویژگی یک انسان نافذ در دلها

  1.  احترام ویژه‌ای به خود و انسان‌ها می‌گذارد
  2. خود و آنها را همان گونه که هستند می‌پذیرد
  3. خود و آنها را قضاوت نمی‌کند
  4.  از خطاهای خود و دیگران می‌گذرد و با تمام وجود می‌بخشد و فرصت اشتباه به خود و دیگران می‌دهد
  5.  هر کاری که از دستش بربیاید برای پیشرفت خود و دیگران انجام می‌دهد
  6.  همیشه خوبیهای خود و دیگران را بازگو می‌کند
  7.  موفقیت خود و دیگران را تایید و تحسین می‌کند
  8.  خود را با کل جهان یکی می‌داند
  9. یک فرد موفق و دائما شکرگزاری می‌باشد که با توجه کردن به نعمت‌هایی که دارد داشته‌هایش همواره شکرگزار و در لحظه حال است که نحوه شکرگزاری صحیح و انجام آن را در دل‌های شکرگزار و فراوانی به تفصیل توضیح دادم

به این ترتیب با خود و جهان پیرامون خود در صلح و هماهنگی می‌باشد که عزیزان می‌توانند در مورد صلح درونی از نظرات اساتید گرامی این حوزه مثل استاد عباس منش و راه نفوذ در دل‌ها را از استاد گرامی دکتر آزمندیان ، پریسا راستگو بشنوند و مطالعه کنند.   مطمئنم اگر فردی به درک این آگاهی‌ها برسد و نکات طلایی آن را در زندگی خود اجرا کند تغییرات شگفت‌انگیزی را در زندگی خود در تمام ابعاد مخصوصاً نفوذ در دل‌ها ستاره جمع شدن ساختن دایره روابط بزرگ و بزرگتر و محبوب دل‌ها شدن را مشاهده می‌کند و کلید طلایی موفقیت یعنی ارتباطات را برای خود می‌سازد.   با ادامه نکات طلایی در فصل‌های بعدی در آکادمی پریسا راستگو همراه من باشید.

نتیجه گیری

شما میتوانید با رعایت نکاتی که گفته شد در دل هر انسانی اعم از خانواده و دوستان و اطرافیان نفوذ کنید و ریشه بدوانید،این را بدانید که شاه کلید نفوذ در دلها ،محبت است،

با محبت است که میتوانید در زندگی دیگران و خودتان تغییر توجه و کیمیاگری به بار آرید.

همچنین به شما توصیه میکنم که مقاله های تاثیر دیدگاه بر محیط و را نیز برای اعتلای آگاهی و قدم گذاشتن در مسیر موفقیت مطالعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *