پریساراستگو

سلام!

من پریسا راستگو هستم
مدرّس و محقق قانون جذب و خودشناسی و مدیریت ذهنی
بسیار سپاسگزار خداوندی هستم که استاد و راهنما و مدیر اجرایی تمامی کارهای من در هر لحظه از زندگیم می باشد و مرا به آگاهی بیکران خود همواره متّصل کرده و باقی است که زیباترین دستاورد من از این علم می باشد و در ره آورد این آگاهی لحظه به لحظه زندگی مرا در همۀ ابعاد سلامتی ، روابط ، مالی و معنویّت متبرک کرده است طوری که از من انسانی بسیار شاد ، آرام ، سلامت ، باعزّت نفس و اعتماد به نفس عالی ، روابط عالی ، منعطف ، صبور و خودشکوفا و شخصیت عالی ساخته است .
جریان نعمت و ثروت هر لحظه در زندگیم جاری است و از همه مهمتر آگاهی به اینکه قدرت مطلق و نامحدود که همان روح (ضمیر ناخود آگاه) که خداوند مهربان در وجود من به ودیعه نهاده است بیشتر از هر چیز و هر دستاوردی تک تک سلولهای وجودم را لبریز از شور ، شعف و شادی وصف ناپذیری کرده است که این قدرت ضمیر ناخود آگاه که در درون من است مرا خالق صد در صد زندگی خودم کرده و افکار منفی ، شکست ها ، افسردگی ها ، ناتوانیها ، استرس ها ، ترس ها و غم ها به واسطۀ این آگاهی از زندگیم رفته است . از زمانیکه شروع به استفاده از این آگاهی و علم قانون جذب و برنامه ریزی درست ضمیر ناخود آگاهم کرده ام از یک انسان افسرده حال غمگین شکست خورده و ناموفق به یک انسان شاد ، آرام ، سلامت ، امیدوار ، با ایمان به الله یکتا و موفق شده ام بیماری پانیک که دچار آن بودم را به لطف این آگاهی و علم درمان کرده ام . بسیار جوان تر ، شاداب تر ، بشّاش تر از سالهای گذشته شده ام روابطم با اطرافیانم نه با توقّع بلکه با عشق و صداقت ، زیبا شده است . جریان ثروت در زندگیم جاری شده است موفقیّت عظیمی در عزّت نفس و اعتماد به نفسم رخ داده است شخصیّتم یک شخصیّت فوق العاده شده است که نمونۀ این عزّت نفس و اعتماد به نفس و شخصیّت خود ساخته و عالی در برگزاری سمینار و کلاسهای موفقیّت و آموزش این آگاهی خودش را نمایان کرده است کسی بودم که نمی توانستم قبلاً حتّی در جمع های چندنفره اظهار نظر کنم و حرفی برای گفتن نداشتم و استرس میگرفتم در جمع و عزّت نفس و اعتماد به نفسم به شدّت پایین و در حدّ صفر شده بود الآن در جمعیّت های چند صد نفره و حتّی بیشتر به زیبایی در میان مردم سخن می گویم و توانسته ام تأثیرات فوق العاده ای در میان مردم بگذارم به شغل و کاری که عاشقش بودم رسیده ام و جایگاهم بسیار عالی شده است . اینها همه نمونه ای از نتایج دستاورد درخشان و پربار این آگاهی زیبا و ساختن نظام باورهای عالی در ضمیر ناخودآگاه است که درک و در زندگیم اجرا کرده ام و از زمانیکه به هستی شناسی ، خودشناسی و خداشناسی و ساز و کار جهان مادی و عملکرد سیستم باورها رسیده ام ارتباطم با خود برترم فوق العاده عالی و عاشقانه شده است و اوج عدالت الله یکتا را لمس و درک کرده ام در همین راستا دوست دارم انسانهای بیشتری به وجود این خود برتر درون و نیروی قدرتمند ضمیر ناخودآگاه که در درون هر یک از ماست آشنا کنم تصمیم به اشتراک گذاری این علم و آگاهی به صورت برگزاری کارگاهها و دروه های آموزش مجازی گرفتم . به شما تضمین میدهم که با شرکت در این کارگاهها و دوره ها با درک و عمل کردن مو به مو و درست و تغییر نظام باورها و برنامه ریزی درست ضمیر ناخود آگاه زندگی شما کن فیکون خواهد شد در واقع کارگاهها و دوره ها پلی می شود از یک جهنّم تمام عیار به بهشت برین تمام عیار از طریق آگاهی های ناب و ارائه راهکارهای تخصصی و علمی ساده و بسیار آسان و روان و مدیریت ذهنی خود آگاه . پس بیایید برای همیشه از جهنّمی که به واسطه غفلت و نا آگاهی در تربیت و مدیریت درست ذهن بر خود ساخته ایم خداحافظی کرده و در سایۀ هشیاری و آگاهی به صورت عامدانه در بهشتی که خدا وعده داده است سکنی گزینیم .

با احترام و آرزوی بهترینها
پریسا راستگو

www.parisarastgoo.com

مهم ترین قانون کائنات
23%
تخفیف

مهم ترین قانون کائنات

قانون جذب قانون قدرتمند الهی است که ما برای سعادت و موفقیت وخوشبختی باید خوب این علم الهی را یاد بگیریم و در زندگی خود از آن استفاده کنیم، درواقع شرط موفقیت و سعادت و خوشبختی در دنیا و آخرت استفاده از این قانون در زندگی است.

100,000 تومان

وجود تضاد ها در جهان

مبحثی که امروز میخوام در موردش صحبت بکنم، بحث بسیار، کاربردی تضادها، یعنی وجود تضادها در جهان مادی و زندگی هر تک تک ماهاست.
اول مروری به قانون خواهم داشت و بعد به دنبالش تضادها رو به صورت مختصر و مفید توضیح میدم که دوستان عزیز کاملا این موضوع رو درک بکنن.

120,000 تومان