چگونه همسر دلخواهم را با قانون جذب اشخاص جذب کنم؟

 

 

 

 

 

جذب همسر دلخواه

بیشتر مشکلات خانوادگی از عدم آگاهی افراد خانواده از نیروهای روحی سرچشمه می گیرد؛ مثلا اگر زن یا مرد به طور عجیبی از قانون روح تبعیت نمایند، هرگز دچار اختلاف و جدایی نخواهند گردید. در صورتی که هر دو به هدف ارزشمند زندگی مشترک زناشویی با دیده احترام نگاه کنند، قدر زندگی شان را بدانند و از دوران جوانی خود لذت ببرند، هیچگاه غبار ناراحتی و کدورت آینه پیوند مقدس آن ها را تیره و تار نخواهد کرد.
چگونه همسر دلخواهم را با قانون جذب اشخاص جذب کنم؟
مهمترین زمان برای رفع اختلافاتی که منجر به جدایی می گردد دوران قبل از آن است. وجوه مشترک عشق عبارت است از شرافت، صداقت، خوبی و مهربانی. هریک از طرفین باید این قوانین را در مورد دیگری مراعات نماید و به خصوص اصل صداقت و صمیمیت را هرگز از خاطر خود دور نکند.
اگر مردی صرفا به خاطر جذب پول و ثروت و یا زیبایی ظاهری، شغل و موقعیت اجتماعی با خانمی ازدواج کند باید اطمینان داشته باشید که از اصول صداقت و عشق واقعی تخطی نموده است. چنین پیوندی برای او هرگز سرانجامی خوش و فرخنده نخواهد داشت. زمانی که زنی می گوید: «من از کار کردن خسته شده ام. می خواهم ازدواج کنم تا بعد از این با خیال راحت زندگی نمایم و دیگر دست به سیاه و سفید نزنم!»
این سخنان، دروغ محض است و هیچ پایه و اساسی ندارد، چون به طرز صحیحی از قوانین روح استفاده نگردیده است. آرامش خیال او در واقع به شناخت عمل متقابل ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه و نحوه اجرای آن وابسته است.
جذب همسر دلخواه با قانون جذب اشخاص

 چگونه همسر دلخواه خود را پیدا کنیم

زمانی که از نوع کار درست ضمیر ناخودآگاه مطلع شدید، می دانید که هرچه در آن ضبط می نمایید در جهان وجودتان به گونه ای خاص ظاهر خواهد گردید. پس آن مشخصاتی را که مایل هستید در یک شخص وجود داشته باشد به ذهن خود بدهید تا نیروی قانون جذب همان را برایتان مهیا کند.با این تکنیک وارد عمل شوید. شب در جای راحتی بنشینید، تمام اعصاب و عضلات خود را آرام نمایید و چشم های خود را ببندید.
پس از این که در قبول ایده ها آمادگی کامل پیدا نمودید، با ضمیر ناخودآگاه تان شروع به صحبت کنید.در همان صورت که خصوصیات و صفات پسندیده ای برای شریک زندگی آینده خود در ذهن تان ترسیم می کنید. آن ها را به ضمیر ناخودآگاه خود می سپارید و از آن مشخصات پر می شوید. جریانات ضمیر ناخودآگاه و قانون جذب نیازهای شما را به مرحله ی اجرا در خواهد آورد.

چگونه میشود با قانون جذب ازدواج سریع به عشقمان برسیم؟

جذب همسر دلخواه با قانون جذب | پریسا راستگو
جذب همسر دلخواه با قانون جذب | پریسا راستگو

۱- عشق را اول در خودتان تجربه کنید.

توجه کنید صرف نظر از آنچه دیگران در مورد شما فکر می‌کنند، شما احتیاجی ندارید دیگران شما را دوست بدارند. اینکه چه شخص خوبی هستید یا اینکه چقدر دوست داشتنی می باشید به این زمینه برمی‌گردد که چقدر خودتان را دوست دارید.
این اساس قانون جذب شخص و ازدواج می باشد. عشق به خود آنقدر به شما اعتماد به نفس می دهد که نتیجه فوق العاده ای را برای شما به همراه خواهد داشت. نتیجه آن جذب عشق دیگران می باشد. نمی‌توان در مقابل اعتماد به نفس بالا و عزت نفس عالی، قوت گرفته در شما مقاومت نمود و خواه یا ناخواه دیگران به شما جذب خواهند شد.

۲- بر روی چیزهای خوب تمرکز کنید.

تغییر تفکرات بد به خوب با قانون جذب در ایجاد ارتعاش خوب و قدرتمند بسیار عالی جواب می دهد. تمام افکار منفی خود را رها کنید. مثلاً: «نمی‌شود کسی رو پیدا نمود» «چرا نمی‌بینند من چقدر خوبم؟» و «هیچ کس مرا عاشقانه دوست نخواهد داشت.» شما ویژگی‌های مثبت بسیار زیادی دارید که این ویژگی ها می‌توانند عشق و توجه هر کسی را به خود جذب کنند.
دیگران متوجه خواهند شد و قدرتان را خواهند دانست. اطراف شما عشق وجود دارد. آن را به خودتان دعوت نمایید. هنگامی که آن را بپذیرید و بر چیزهای مثبت تمرکز کنید، ارتعاش خود را تغییر می‌دهید و در را بر روی قانون جذب ازدواج باز می نمایید. بدین ترتیب همسر رویایی را به سوی خود دعوت میکنید و او را به دست می‌آورید.
جذب عشق

۳- بدون ترس، عاشق شوید 

افرادی وجود دارند که فقط به دلیل ترس های عجیب خود عاشق نمی شوند. ترس از شکست و به خصوص ترس از شکست عشقی؛ ترس از دست دادن آزادی و محدود گشتن؛ ترس از جدایی؛ ترس از انتخاب اشتباه و خیلی ترس های دیگر. شاید ترسناک‌ترین مسئله درباره عشق این می باشد که آغوش خود را به سوی آن باز کنید.
وقتی تصمیم میگیرید که عاشق شخصی شوید، ممکن است فکر کنید آسیب ببینید اما اگر از آسیب دیدن بترسید، به احتمال زیاد به صورت ناخودآگاه اجازه نمی دهید شخص مورد علاقه‌تان به شما نزدیک شود. باید ریسک‌پذیر باشید و خود را کاملاً پذیرای عشق نمایید. با ترس های خود مواجه شوید و به خودتان فرصت دهید.
شما همیشه این فرصت را دارید تا درباره انتخاب های خودتان تفکر کنید، بررسی کنید و بعد تصمیم صحیح بگیرید.ممکن است انتخاب شما درست نبوده باشد اما تجربه هایی که کسب می نمایید باعث می گردند تا در نهایت به همسر دلخواهتان برسید.

۴- قانون جذب برای ازدواج سریع از شما می خواهد که خوش بگذرانید

اگر در مورد تاثیر چهره خندان و بشاش بر روی دیگران چیز زیادی نمی دانید کافیست از همین حالا به این توصیه عمل کنید. فقط لبخند بزنید، بخصوص وقتی در جمع می باشید. لبخند زدن یک روش بی نظیر برای جذب افراد دیگر می باشد. افراد به لبخند و خنده جذب میگردند.
وقتی شما خوشحال هستید و حال خوبی دارید، دیگران متوجه می‌شوند و آنها هم می‌خواهند با شما باشند و از حس و حال خوب شما استفاده کنند. پس کارهایی انجام بدهید که شما را خوشحال مینماید. می توانید یک فیلم کمدی تماشا کنید یا  به پارک بروید و خیلی کارهای دیگر انجام بدهید .کافیست حال شما خوب باشد و لبخند بر لب داشته باشید. از زندگی خویش لذت کافی ببرید. هرچه لذت بیشتری ببرید، شخص خاص را سریع‌تر و بهتر جذب می‌کنید.
رسیدن به عشق با قانون جذب

۵- خوبی‌ها را ببینید تا قانون جذب ازدواج عمل نماید.

بر روی نقاط خاصی از شخص مورد نظرتان تمرکز نمایید. به دنبال چیزی ارزشمند در او باشید. اگر میان شما اختلافاتی وجود داشته باشد، این کار دشوار خواهد بود. ممکن است در ابتدا فقط یک چیز پیدا کنید، اگر ادامه دهید، انجام این کار راحت‌تر خواهد گردید. اگر با آن شخص در رابطه باشید، تغییرات را در کردار او مشاهده خواهید کرد و وضعیت بین شما بهتر خواهد گردید.
اگر شخص خاصی مدنظرتان نمیباشد فقط به ویژگی هایی فکر کنید که می خواهید در فرد خاص شما باشد. این کار باعث می گردد که تمرکز شما تنها بر روی دیدن خوبی ها باشد. ویژگی های خوب موردنظرتان را در خودتان جستجو نمایید و آنها را ایجاد یا تقویت کنید. وقتی خودتان صاحب آن ویژگی های خوب شوید، قانون جذب ازدواج با سرعتی شگفت انگیز شما را به خواسته تان خواهد ‌رساند.

۶. قدردان تضاد باشید و اجازه دهید قانون جذب ازدواج کار خودش را بکند.

در ابتدا به دلیل آنچه که هستید و چیزهایی که دارید خوشحال باشید. شما سفارش خود را ارسال نموده اید. اکنون دیگر چیزهایی که می‌خواهید را فراموش کنید و در لحظه حال شاد بمانید. یعنی با وجود فاصله ای که اکنون بین شما و آنچه که خواهانش می باشید، هست خوشحال باشید. اگر بتوانید در لحظه خوشحال باشید، چیزهایی که نیاز دارید به زندگی شما راه خواهند یافت. از جمله فردی که دوست می دارید.
جذب همسر با قانون جذب عشق

۷- اجازه دهید شخص برود. قانون جذب ازدواج برای شما برنامه دارد.

این یکی از سخت ترین مراحل جذب همسر از طریق قانون جذب می باشد. شما خوب می‌دانید که آن شخص را می‌خواهید، اما اکنون به شما می‌گویند که باید بگذارید برود. او به درد شما نمیخورد. خنده دار است، نه؟ اما قانون جذب ازدواج فقط زمانی جواب می‌دهد که در صورت نبودن با شخص مورد نظر نیز مشکلی نداشته باشید یعنی وابسته نباشید و با خود در صلح و رها باشید.
تا وقتی که چنین نباشید، بخشی از شما مقاومت می‌کند و اجازه نمی‌دهد به نیاز خود برسید. بدین ترتیب طبق قانون جذب عشق، تا زمانی که با نبود او راحت نباشید، نمی‌توانید رابطۀ مورد نظرتان را با وی داشته باشید. می‌دانم که آسان نیست. ولی نتیجه میتواند باعث شود که دیگر نسبت به شریک آینده خود خیال جمع باشید.

همچنین به شما توصیه میکنم که مقاله توکل برخدا، راهی به سوی موفقیت را نیز برای اعتلای آگاهی و قدم گذاشتن در مسیر موفقیت مطالعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *