افکار، آگاهی و احساسات: کلیدهای طلایی جذب ثروت

افکار، آگاهی و احساسات: کلیدهای طلایی جذب ثروت

هر آنچه در زندگیتان می‌بینید قبلاً از کائنات درخواست کرده‌اید که ببینید اما ممکن است خودتان متوجه نشده باشید که در حال درخواست فقر، بی‌پولی، ورشکستگی شریک بد یا چیزهای ناخواسته دیگری هستید اکثر مردم اطلاعی از آنچه که به کائنات اعلام می‌کنند تا دریافت کنند ندارند آنها فقط می‌دانند چه چیزهایی ندارند و چه چیزهایی باید بخواهند در حالی که طرز کار جهان به گونه‌ای دیگر است و این روند باعث می‌شود که میزان نداشته‌ها و ناخواسته‌هایشان روز به روز بیشتر شود. چند سال پیش فیلمی تحت عنوان راز منتشر شد که بازخورد زیادی در سطح جهان به دست آورد مردم با دیدن این فیلم متوجه شدند که خیلی ساده هر آنچه را که فکر کنید و از جهان درخواست کنید به شما داده می‌شود موضوع اینجاست که این شعار اشتباه نیست نه تنها اشتباه نیست بلکه در کتاب‌های مذهبی هم به آن اشاره شده که از خداوند بخواهید تا به شما داده شود. افکار، آگاهی و احساسات: کلیدهای طلایی جذب ثروت اما مشکل زمانی ایجاد شد که افراد با دیدن این فیلم تصمیم گرفتند که درآمد و ماشین و خانه و زندگی رویاییشان را داشته باشند بدون آنکه اطلاع دقیقی از ساز و کار این قانون طبیعت داشته باشند شاید شما هم یکی از آنها بوده باشید که هر روز می‌نشستید و راجع به چیزی که می‌خواستید فکر می‌کردید و بعد دیدید که آن چیز به شما داده شده و چشم‌هایتان را باز می‌کردید روزها و ماه‌ها و حتی سال‌ها منتظر خواسته‌تان بودید اما هیچ چیزی دریافت نمی‌کردیدشاید بعضی اوقات وضع بدتر هم می‌شد مشکل از کجا بود؟ اگر اصول توصیه‌های جذب پول درست بود چرا نتیجه نگرفتید؟ دلیلش را در این مقاله به شما می‌گویم ماجرا از این قرار بود که در فیلم راز در کتاب‌های با این موضوع نکته بسیار حیاتی را در جذب پول بدیهی فرض می‌کنند و انجام آن را به خواننده یا تماشاچی می‌سپارند برای جذب پول ثروت دوستی یا هر آنچه که فکرش را بکنید شما نیاز به سه زیربنا دارید.

۱_ افکار و باورها عامل اصلی جذب پول و ثروت است

همیشه خودتان را کاملاً ثروتمند فرض کنید راجع به خودتان در وفور ثروت فکر کنید مهم نیست در وضعیت الان ثروتمند هستید یا نه شما فقط کافیست فکر کنید وقتی راجع به فکر کردن صحبت می‌کنیم منظورمان تصاویر ذهنی است تصاویری از خودتان در ثروت و پول بسازید خودتان را جای افراد ثروتمند ببینید اتومبیل‌هایی که سوار می‌شوند، خانه‌هایی که در آن زندگی می‌کنند و تفریحاتی را که دارند ببینید.   ۱_ افکار و باورها عامل اصلی جذب پول و ثروت است   اغلب اوقات ثروت فقط به معنی پول نیست شما می‌توانید خرد، آگاهی، متانت و هوش افراد ثروتمند را نیز جذب کنید مشکل اول اینجاست که وقتی از نظر مالی ضعیف هستیم یا ورشکسته شدیم سعی داریم تمرکزمان را بر روی نقاط ضعف و جاهایی که مشکل ایجاد می‌کنند بگذاریم مثلاً اگر درآمد خوبی نداریم مدام به بدبختی‌های کاری، کار طاقت فرسا، مدیر بد و چیزهایی که می‌خواهیم بخریم اما پولی که نداریم فکر می‌کنیم تمرکز این افکار بر روی فقر است شما با فکر کردن به این چیزها فقط به تصویر ذهنی فقر که در ذهنتان است رنگ و بوی بیشتری می‌دهید و اجازه می‌دهید بیشتر آنجا بمانند. و اما چقدر وقت صرف فکر کردن بر روی چیزهای درست می‌کنیم تقریباً هیچ قدر!!! اگر کاری را درست انجام دادیم که باعث شد درآمد بهتری داشته باشیم وقت کمی صرف فکر کردن راجع به آن می‌کنیم و اغلب اوقات به چیزهای اشتباه فکر می‌کنیم لطفاً موضوع را اشتباه برداشت نکنید منظور این نیست که راجع به اشتباهات کاری و یا چیزهایی که درست نیستند فکر نکنید نه!! شما باید راجع به راه حلی برای رسیدن به نتیجه مطلوبتان فکر کنید و نه صورت مسئله اشتباه.

۲_ داشتن آگاهی عامل ضروری برای جذب و پول ثروت است.

دومین و مهم‌ترین اصل آگاهی است شما باید بدانید چه چیزی می‌خواهید و چه چیزی نمی‌خواهید شاید تعجب کنید که اغلب مردم نمی‌دانند که دقیقاً چه چیزی می‌خواهند و چه چیزی نمی‌خواهند اصلاً از خودتان شروع کنید چقدر پول می‌خواهید داشته باشید؟ اگر پاسخ شما خیلی زیاد یا کلماتی از این دست است حتماً شما هم جز دسته‌ای هستید که درگیر اصل دوم نشدند منظور از آگاهی از خواسته‌ها این است که دقیقاً مشخص کنید چه مبلغی به عنوان درآمد ماهیانه می‌خواهید؟چه مبلغی به عنوان پس‌انداز می‌خواهید؟ چه مبلغی برای تفریح می‌خواهید؟ چه مبلغی برای سرمایه‌گذاری می‌خواهید؟ خیلی دقیق با عدد و ارقام رویاییتان باید مشخص کنید چقدر می‌خواهید تا زمانی که شفاف اعلام نکنید چقدر می‌خواهید کائنات نمی‌دانند چه چیزی و یا چقدر به شما بدهند. ۲_ داشتن آگاهی عامل ضروری برای جذب و پول ثروت است. اصل دوم در واقع اصل نیت است شما اگر خیلی کار و تلاش می‌کنید و می‌بینید به چیزی که می‌خواستید نرسیدید شاید یکی از دلایلش این باشد که نیتی پشت تلاش و کارتان نبوده است نمی‌دانستید دقیقاً برای چه چیزی کار می‌کنید؟ چقدر می‌خواهید از این راه به دست بیاورید؟ و حتی با آنچه که به دست آوردید چه کار کنید با داشتن آگاهی شما فضا را برای به دست آوردن خواسته‌هایتان ایجاد می‌کنید. وقتی می‌دانید قرار است دقیقاً سه جفت کفش برای مهمانی، پیاده‌روی و زمستان بخرید یعنی درخواست شفاف ناخودآگاه شما قبل از اینکه درخواستتان برسد فضای کمد لباس یا جاکفشیتان را برای خواسته جدید آماده می‌کنید کفش‌های قدیمی و کهنه را یا هدیه می‌دهید و یا دور می‌ریزید و جا برای کفش‌های جدید که جذب کردید پیدا می‌کنید با آگاهی و شفاف اندیشیدن راجع به آنچه که می‌خواهید بهتر می‌توانید آنچه را که سد راه رسیدن به خواسته‌هایتان شده است را ببینید.

۳_ احساسات عامل خیلی مهم جذب پول و ثروت است‌.

و بالاخره آنچه که راجع به آن کمتر از هر اصلی صحبت شده است احساسات است اگر خیلی دقیق می‌دانید که چه چیزی می‌خواهید و مدام راجع به آن چه که می‌خواهید فکر می‌کنید اما تغییری در زندگیتان ایجاد نمی‌شود اصل سوم را به احتمال زیاد اجرا نمی‌کنید طبق اصل سوم شما باید احساساتتان را در جریان خواسته‌های شفافتان در هنگام فکر کردن درگیر کنید از اعماق وجودتان باید احساس کنید.   ۳_ احساسات عامل خیلی مهم جذب پول و ثروت است‌.   داشتن درآمد رویایی‌تان چه احساسی در شما ایجاد می‌کند؟ خودتان را ببینید که به درآمد دلخواهتان رسیدید حالا می‌توانید آزادانه هر مقداری که می‌خواهید خرج کنید چه احساسی دارید؟ پول‌هایتان را چطور خرج می‌کنید؟ هنگام خرج کردن باز هم احساس کمبود پول دارید؟ یا احساس وفور دارید؟ آیا از خرج کردن می‌ترسید یا با لذت خرج می‌کنید؟ کارهایی را که با درآمد مورد نظر انجام می‌دهید را ببینید و به تک تک احساساتی که از هر کاری به شما دست می‌دهد توجه کنید دقت کنید آیا احساسات مورد نظر مثبت هستند یا منفی؟ داشتن اتومبیل رویایی‌تان چه احساسی در شما ایجاد می‌کند؟ از اینکه پشت فرمان اتومبیل رویاییتان هستید چه حسی دارید؟ وقتی پا روی گاز می‌گذارید دنده عوض می‌کنید چه؟ از اینکه اتومبیل‌تان را در خیابان پارک می‌کنید و یا پارکینگ چه حسی به شما دست می‌دهد؟ وقتی خانواده یا دوستانتان را سوار می‌کنید چه احساسی دارید؟ و به همین شیوه و بابت تک تک خواسته‌هایتان احساساتتان را به کار بگیرید احساسات همان چیزی است که راجع به آن صحبت نشده است. احساسات باعث میشوند ضمیر ناخودآگاه شما نسبت به موضوع حساس‌تر شوند و آن تصاویر را سریعتر ذخیره کند دلیل این امر طبیعی و واقعی بودن آن است ضمیر ناخودآگاه شما هر آنچه را که با احساس تلفیق شده باشد آن را به عنوان یک تجربه واقعی می‌بیند و در خودش ذخیره می‌کند تا تکرار شود برای مثال اگر نسبت به درآمد خاصی احساس مشخصی دارید احتمال اینکه آن درآمد ثابت بماند زیاد است. چون شما دقیقاً می‌دانید چه احساسی از به دست آوردن، خرج کردن و پس‌انداز کردن آن دارید نکته اصلی کلام این است که اگر نمی‌توانید واقعیت آینده را به صورت واقعی تصور کنید نمی‌توانید آن را به دست بیاورید برای جذب پول و یا هر آنچه که می‌خواهید باید ابتدا افکارتان را ایجاد کنید سپس دقیق و مشخص بدانید چه چیزی می‌خواهید و سرانجام احساساتتان را درگیر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *